Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SuccessFactors w firmie SUPREMIS dowiedz się:

Zapraszamy przede wszystkim wszystkie osoby odpowiedzialne za wprowadzanie do organizacji nowych pracowników, ale również wszystkich zainteresowanych tym tematem z działów HR czy Kadry Zarządzającej w organizacji.

Spotkanie on-line jest bezpłatne i odbędzie się 7 września 2022 o godz. 12:00. A warunkiem udziału w tym godzinnym webinarze jest rejestracja.

Zarejestruj się -> LINK

 

Webinar SF

Webinar podobnie jak podczas pierwszej edycji, poprowadzi Jakub Królikowski, który wraz z zespołem konsultantów pomaga firmom projektować i optymalizować procesy personalne implementując system SAP SuccessFactors. Doświadczenie zdobywał realizując wiele tego typu projektów w organizacjach z różnych branż oraz wielkości. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt iż karierę rozpoczynał w działach HR, zarządzając procesami personalnymi w kilku różnych organizacjach. Za główny cel stawia sobie wspieranie Klientów w dążeniu do uzyskania najlepszych i najnowocześniejszych procesów HR.

 

Zapraszamy!

Archiwa: aktualności - SUPREMIS

Warto wiedzieć

Webinar: Wpływ Onboardingu na całą Twoją organizację

SuccessFactors w firmie SUPREMIS dowiedz się: Dlaczego warto przygotować się do wprowadzenia nowego pracownika do Twojej organizacji? Jaki wpływ procesy Onboarding mają na całą organizację (m.in.: rotację i efektywność pracowników)? Jakie są kluczowe czynniki skutecznego Onboardingu pracowników? Jak nowoczesne narzędzia informatyczne mogą wspierać przeprowadzenie Onboardingu? Jakie korzyści osiągniesz korzystając z nowoczesnego narzędzia dedykowanego do Onboardingu? […]

czytaj więcej