Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Chcąc przybliżyć każdemu to wyjątkowe rozwiązanie chmurowe, przygotowaliśmy prezentację kluczowych elementów, takich jak: interfejs systemu, jego możliwość integracji z pakietem Office365, pokaz inteligentnych botów, które pomogą przyśpieszyć codzienną pracę. Pokażemy również narzędzia z pakietem lokalizacyjnym dostosowanym do wymogów prawnych i biznesowych. Jeśli szukasz przewagi konkurencyjnej i chcesz przyśpieszyć rozwój swojej firmy, to SAP Business ByDesign jest właśnie dla Ciebie.

Nasi prelegenci to specjaliści z wieloletnim stażem w branży:

Dzięki doświadczeniu przy setkach wdrożeń w swoich prezentacjach przybliżą jak zastosować SAP BusinessByDesign w Twojej firmie. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł za pośrednictwem czatu, zadać pytania prelegentom, a po nim umówić się na indywidualne spotkanie.

Nie zwlekaj, kliknij grafikę poniżej i poznaj pełną agendę i zarejestruj się już dziś.

Poznaj SAP Business ByDesign - łatwy w użyciu system ERP w chmurze

SAP MRP

Warto wiedzieć

SAP MRP

Pierwsze spotkanie online w 2022 i polska premiera SAP Business ByDesign

Chcąc przybliżyć każdemu to wyjątkowe rozwiązanie chmurowe, przygotowaliśmy prezentację kluczowych elementów, takich jak: interfejs systemu, jego możliwość integracji z pakietem Office365, pokaz inteligentnych botów, które pomogą przyśpieszyć codzienną pracę. Pokażemy również narzędzia z pakietem lokalizacyjnym dostosowanym do wymogów prawnych i biznesowych. Jeśli szukasz przewagi konkurencyjnej i chcesz przyśpieszyć rozwój swojej firmy, to SAP Business ByDesign […]

czytaj więcej