Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Dynamiczny wzrost sprzedaży SAP w sektorze MSP

Warszawa, 14 kwietnia 2008 – W pierwszym kwartale 2008 roku sprzedaż rozwiązania SAP Business One, dedykowanego małym i średnim przedsiębiorstwom wzrosła o ponad 45% w porównaniu do pierwszego kwartału roku 2007.

Tak znaczący wzrost jest potwierdzeniem sukcesu strategii koncentracji na rynku mniejszych klientów, a także coraz większego uznania dla rozwiązania SAP Business One ze strony użytkowników. Polskie firmy doceniają nie tylko bogatą funkcjonalność, lecz także stabilność i bezpieczeństwo, jakie daje im inwestycja w rozwiązanie SAP.

Ostatnie kontrakty na dostawę licencji systemu erp SAP Business One podpisane zostały głównie z firmami z branży produkcyjnej, dostawcami usług i przedsiębiorstwami handlowymi. Wśród nich znalazły się między innymi:

Ayala – firma zajmująca się zaopatrzeniem gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich. W związku z planami firmy dotyczącymi ekspansji na rynki europejskie, właściciele podjęli decyzję o zakupie rozwiązania SAP Business One i wdrożeniu go w zakresie importu, produkcji oraz dystrybucji i nabycia zgodnie z regulacjami prawnymi i normami obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Projekt wdrożenia poprowadzi firma SUPREMIS.

Veron – przedsiębiorstwo wynajmu i zarządzania nieruchomościami, które, podobnie jak inna firma z branży, Deporium, dokonała zakupu oprogramowania dla firm-SAP Business One wraz z funkcjonalnością branżową Property & Facility Management for use with SAP Business One w całości stworzoną przez firmę SUPREMIS, Złotego Partnera SAP. W obu przypadkach planowany czas wdrożenia jest wyjatkowo krótki – wynosi zaledwie 1 miesiąc.

„Tak znaczący wzrost obrotów sprzedaży rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw jest dla nas ogromnym powodem do satysfakcji. Kilka lat temu postawiliśmy sobie za cel wzmocnienie naszej obecności w tym segmencie i teraz konsekwentnie go realizujemy. Przedsiębiorstwa średniej wielkości są już dla nas od dłuższego czasu obszarem priorytetowym, a mniejsze firmy mają w sobie ogromny potencjał inwestycyjny i wierzymy że w najbliższych latach znacząco przyczynią się one do wzrostu inwestycji w informatykę na polskim rynku” – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska.

Źródło: http://www.sap.com/poland/company/press/2_2008/4/businessone/index.epx

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również