Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Eksperci SUPREMIS oferują wiedzę o rozwiązaniach ERP na BPC GUIDE – ROADSHOW

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym ROADSHOW ONLINE online, gdzie spotkacie się z trzema ekspertami SUPREMIS: Januszem Busem, Dariuszem Boduchem i Maciejem Huzarkiem. Oferują oni cenne wskazówki dotyczące nowoczesnych rozwiązań ERP, które wspierają przedsiębiorców.

Rozwiązania dla Przedsiębiorstw różnej wielkości.

Wydarzenie online organizowane przez BPC GUIDE to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań ERP, które pomagają w efektywnym zarządzaniu. Janusz Bus podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wskazówkami, jak wykorzystać technologię SAP Business One i Beas Manufacturing w codziennej pracy, Dariusz Boduch i Maciej Huzarek odpowiedzą na Państwa pytania podczas sesji Q&A

 

Eksperci SUPREMIS

Janusz Bus: Ekspert w Sprzedaży Systemów ERP

Od 20 lat pracuje z Klientami dobierając dla nich najlepsze rozwiązania wspierające realizację ich celów oraz strategii, pozwalających optymalizować procesy. Obszary, w których posiada doświadczenie to zarzadzanie projektami, rozwój pracowników oraz wdrażanie systemów ERP, EOD. Od 8 lat pracuję z technologią SAP dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się Partnerów w Polsce, czyli firmy SUPREMIS.

Dariusz Boduch: Specjalista ds. Wdrożeń Systemów ERP

Doświadczony konsultant SAP w SUPREMIS, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów produkcji i gospodarki magazynowej.

Maciej Huzarek: Konsultant Wdrażający Systemy Informatyczne

Konsultant SAP w SUPREMIS, ma ponad 6-letnie doświadczenie w tematyce wdrożeń systemów informatycznych w MŚP. Jego głównym celem jest wspieranie klientów w optymalizacji procesów w ich przedsiębiorstwach.

 

Zarejestruj Się Już Dziś!

Nie przegap okazji, aby spotkać się z ekspertami SUPREMIS i dowiedzieć się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach ERP. Zarejestruj się na wydarzenie już dziś i bądź gotowy na przyspieszenie rozwoju swojego przedsiębiorstwa!

-> REJESTRACJA <-

AGENDA

 • 09:00 – 09:15 Wprowadzenie do spotkania.
 • 09:15 – 09:45 HAL APS – Planowanie i harmonogramowanie produkcji – jak zarządzać dużą zmiennością w produkcji?
 • 10:00 – 10:30 Microsoft Dynamics 365 Business Central – Lepsze wykorzystanie zasobów dzięki graficznemu planowaniu produkcji VASP.
 • 10:45 – 11:15 APS jako element zintegrowanego systemu ERP: jak poradzić sobie z ciągłymi zmianami?
 • 11:30 – 12:00 Usprawnienie i ułatwienie wymiany danych dla szybszej obsługi klienta i realizacji zamówień dzięki zintegrowanym rozwiązaniom SAP Business One.
  • Janusz Bus, SAP Key Account Manager, SUPREMIS Sp. z o.o.
  • Dariusz Boduc, Konsultant SAP, SUPREMIS Sp. z o.o.
  • Maciej Huzarek, Konsultant SAP, SUPREMIS Sp. z o.o.
 • 12:15 – 12:30 Podsumowanie spotkania.

 

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również