Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Nowa wersja SAP, nowe kompetencje

Producent oprogramowania SAP wprowadził w zeszłym roku na rynek nową wersję oprogramowania dla małych i średnich firm SAP Business One. Poprzednia wersja, znaczona jako 2007 będzie wspierana tylko do końca 2011 roku. Klientów SUPREMIS wspiera największa liczba certyfikowanych konsultantów w zakresie SAP Business One 8.8.

Konkurencja w tyle

Właśnie zakończyło się kwartalne spotkanie partnerów SAP. Według zaprezentowanych przez producenta danych, spośród wszystkich firm partnerskich SAP w Polsce specjalizujących się we wdrażaniu oprogramowania dla sektora MSP, SAP Business One, jedna z firm zostawiła konkurencję daleko w tyle.

Być pierwszym jest świetnie

Przygodę z nową wersją systemu ERP 8.8 rozpoczęliśmy dokładnie 2 lata temu. Początkiem 2010 otrzymaliśmy potwierdzenie, że nasz klient, jako pierwszy w Polsce i 61 na świecie rozpoczął produktywną pracę na najnowszej wersji oprogramowania dla firm – SAP Business One. Był to przełom. Początek końca dla wersji 2004 i 2007.

Nasza euforia była ogromna. Miło jest być tym, który stawia pierwszy krok na nowym lądzie. Domyślamy się jednak, że dla naszych obecnych i potencjalnych klientów, od faktu przeprowadzenia pierwszego wdrożenia, ważniejsze są potwierdzone kompetencje pracowników SUPREMIS .

… ale jeszcze lepiej zapewnić klientom najwyższą jakość usług

W maju 2010 poinformowaliśmy, że największa liczba naszych pracowników, zdała przygotowany przez firmę SAP egzamin sprawdzający wiedzę o najnowszej wersji systemu SAP Business One w zakresie funkcjonalności, licencjonowania i administracji. Według przekazanych dziś informacji przez firmę SAP, nadal jesteśmy najlepiej przygotowani. Kolejna firma partnerska SAP, posiada o połowę mniej certyfikowanych pracowników.

Zawsze cieszą nas wyróżnienia za największą liczbę pozyskanych klientów, czy też pierwsze uruchomienie produktywne nowej wersji SAP, ale jeszcze bardziej cieszy nas, że od długiego czasu sprawnie łączymy to z jakością usług.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również