6 grudnia odwiedziliśmy Gdańsk żeby pokazać uczestnikom konferencji Synergy jak wygląda planowanie i harmonogramowanie produkcji w SAP Business One. Zaprezentowaliśmy również kilka funkcjonalności systemu dla wyszukiwania dokumentów i informacji w firmie, kilka sposobów na organizację i prezentację danych oraz to jak można skorzystać z możliwości systemu dla produkcji w ERP. 

 

Dla tych z Państwa, którzy szukają systemu dla produkcji ważne jest aby dokładnie poznać potrzeby swojej firmy. Konferencje, takie jak ta, dają możliwość nie tylko zdobycia informacji o tym co potrafi system, ale również wymiany doświadczeń i zadania pytań, które mogą pomóc w dokonaniu wyboru. Dla zainteresowanych kolejnym spotkaniem zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku gdzie zawsze informujemy gdzie i kiedy można się z nami spotkać.

 

Zobacz nasz profil na Facebooku

 

Warto pamiętać, że najlepszym sposobem na przekonanie się o funkcjonalności systemu jest zobaczenie go przy pracy. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony demo lub umówienie się na prezentację.

 

Zobacz demo systemu SAP