Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Pechowa końcówka i Mistrzostwo Polski w Lotos Baltic Cup

W dniach 25-27 lipca odbył się 4. Rajd Lotos Baltic Cup. Dla naszej załogi był to rajd zarówno szczęśliwy jak i pechowy.

Oto fragment relacji z oficjalnej strony Rajdu:

„Piotr Jędrusiński z Tomaszem Maciuszkiem wygrali według prowizorycznych wyników 4. Rajd Lotos Baltic Cup. Kierowca Civica zwycięstwo zdobył na dramatycznym, ostatnim oesie. Jędrusiński przed ostatnią próbą był trzeci, 17 sekund za prowadzącym Hankiewiczem i 7.7s za Piękosiem. W Peugeocie Pawła doszło jednak do awarii amortyzatora i Hankiewicz spadł na piątą pozycję”.

Ogromna szkoda, że nie udało się wygrać tego rajdu, ale m.in. na tym polega piękno rajdów samochodowych – do przekroczenia fotokomórki, nie można być niczego pewnym.

Mimo wszystko wynik osiągnięty przez Pawła i Agnieszkę był na tyle dobry, że pozwolił po raz kolejny wygrać zawody i w grupie N i w klasie N3. Tym samym przypieczętowali swój pierwszy w karierze tytuł Mistrza Polski RSP PZM!!!

A jeżeli chcą Państwo przejechać się „rajdówkami” mistrzów polski zapraszamy na ich stronę. Paweł i Agnieszka zajmują się także organizacją imprez firmowych i imprez integracyjnych, pozwalając przeżyć prawdziwe emocje.

Link do relacji filmowej z Rajdu: http://www.motorsporttv.pl/index.php?id=69

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również