Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

n

Produkcja zaawansowana w ERP – Konferencja w Bydgoszczy

Na konferencji w Bydgoszczy mieliśmy okazję poruszyć kwestię wyboru systemu dla firm produkcyjnych. Uczestnicy często zastanawiają się czy bardziej przyda im się system ERP czy system dedykowany dla określonej funkcjonalności. My pokazaliśmy co potrafi narzędzie do produkcji zaawansowanej w SAP Business One.

Produkcja zaawansowana dla SAP Business One pozwala użytkownikom na obszerny opis materiałów, zasobów, zaopatrzenia i produkcji wraz z dokumentacją techniczną w celu przeprowadzenia dokładnego planowania. Do tego system pozwala na kontrolowanie wersji produktu z wglądem do każdej pozycji BOM oraz na śledzenie numeru serii i partii do produktu. Można skorzystać z odpowiedniego konfiguratora, który już na etapie ofertowania pozwoli wycenić produkt i określić zapotrzebowania materiałowe. 

Ponadto, system Produkcja zaawansowana pozwala na kontrolę procesu realizacji zapotrzebowania materiałowego i zasobów. Przy wykorzystaniu m.in. metody MRP i MRP II wspomaga proces zaplanowania całego procesu produkcyjnego od organizacji potrzebnych materiałów do alkokacji czasu pracy maszyn i pracowników.

W procesie produkcji system m.in. pomaga zadbać o utrzymanie ruchu i zarządzanie przestojami, rozlicza produkcję i porównuje koszty rzeczywiste z planowanymi, a także wspomaga kontrolę jakości.

SAP Business One Produkcja zaawansowana jest modułem funkcjonalnym, który jest w stanie dużo zaoferować przedsiębiorstwom produkcyjnym. Na dodatek elastyczność systemu SAP Business One pozwala na znaczne dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Już 15 grudnia w Rzeszowie będziemy mieli okazję ponownie poruszyć kwestie dotyczące wyboru systemu dla firm. Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie organizatora konferencji.

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię SAP Business One Produkcja zaawansowana

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również