25 września odbyła się największa w Polsce konferencja o tematyce SAP Business One – SAP Business One Forum 2018. SUPREMIS pełnił rolę partnera merytorycznego podczas tego wydarzenia. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć wystąpienia specjalistów z różnych dziedzin związanych z wdrożeniami tytułowego systemu.

 

Poruszone na konferencji kwestie dotyczyły zarówno tematów związanych z przyszłością systemów, wyborem rozwiązania jak i tematami technicznymi i prawnymi, na które należy zwrócić uwagę. Sesje tematyczne w dalszej części podzielone zostały ze względu na specyfikę branżową, od logistyki, przez produkcję, analitykę, po zarządzanie nieruchomościami.

 

Oprócz wystąpień osób związanych z SAP Business One po stronie wdrożeniowej, goście mieli okazję posłuchać prezentacji firmy GTV, która wdrożyła  system SAP Business One wybierając SUPREMIS jako partnera wdrożeniowego.

 

Gościem specjalnym konferencji był generał Roman Polko. W swoim wystąpieniu opowiedział o tym jak tematyka dowodzenia jednostkami wojskowymi i podejmowanie decyzji jest podobne do zarządzania organizacją.

 

Na koniec wydarzenia zaprosiliśmy gości do rozmów w kuluarach, zadawania pytań i obejrzenia dalszych prezentacji możliwości systemów SAP.

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję SAP Business One Forum.

 

 

 

SAP Business One Forum 2018

Do dyspozycji gości konferencji były stoliki eksperckie, gdzie można było usiąść do rozmów z konsultantami SAP i uzyskać odpowiedzi na pytania.

 

SAP Business One Forum 2018

Firma GTV, zajmująca się międzynarodową dystrybucją akcesoriów meblowych, opowiedziała o swoich doświadczeniach z projektu wdrożeniowego i korzyściach z wyboru systemu SAP Business One HANA.

SAP Business One Forum 2018

SUPREMIS był partnerem merytorycznym konferencji SAP Business One Forum 2018 i przygotował kilkanaście prezentacji tematycznych i systemowych.

  

 

 

 

SAP Business One Forum 2018

Na koniec SAP Business One Forum uczestnicy wzięli udział grze walcząc o nagrody. Pytania były i łatwe i trudne ale głównie liczyła się szybkość udzielanych odpowiedzi!

SAP Business One Forum 2018

Podczas Forum można było zobaczyć jak wygląda praca z systemem SAP Business One.

 

SAP Business One Forum 2018

Gościem specjalnym wydarzenia był generał Roman Polko.