Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMISBestinCloud

SUPREMIS i SAP Business One Cloud nagrodzone przez Computerword

SUPREMIS i SAP Business One Cloud został ponownie wyróżniony przez prestiżowy magazyn COMPUTERWORLD w konkursie Best in Cloud 2018. Zwycięzców wytypowali menedżerowie IT z listy CIO 100, którzy umieścili SAP Business One Cloud wśród najbardziej pożądanych systemów w kategorii “wydajność i integracja”.

Podczas wczorajszej konferencji, która miała miejsce na 38 piętrze w Warsaw Spire mieliśmy wielką przyjemność odebrać wyróżnienie i przedstawić SAP Business One Cloud, jako produkt wiodący na rynku z punktu widzenia jego wydajności i możliwości integracyjnych.

SAP Busines One Cloud doceniony przez CIO 100

Rozwiązanie daje pełną funkcjonalność systemu SAP Business One z jeszcze większą wydajnością aplikacji i zmniejszonymi kosztami utrzymania. SAP Business One Cloud pozwala firmom zwiększać wydajność procesów biznesowych oraz podejmować trafniejsze decyzje dzięki raportom i analizom w czasie rzeczywistym i inteligentnym procesom biznesowym wspieranym technologią SAP HANA. System dostępny jest w prosty sposób przez przeglądarkę internetową, aplikację na serwerze lub na urządzeniu mobilnym. To dostęp do najnowszych technologii i kompleksowej funkcjonalności w formie miesięcznej subskrypcji. Produkt wyróżnia pełna funkcjonalność systemu ERP dostępna w chmurze, obejmująca m.in. obszary sprzedaży, produkcji, finansów oraz aplikację mobilną.

O konkursie Best in Cloud

Do redakcji „Computerworld” wpłynęło wiele zgłoszeń konkursowych od dostawców usług w modelu chmurowym. Wskazane przez redakcję najlepsze zgłoszenia konkursowe zostały w kolejnym etapie rozesłane do setki najbardziej wpływowych menedżerów z listy CIO 100. Ich kompetencje i doświadczenie rynkowe miały zagwarantować obiektywne rozstrzygnięcie konkursu. To oni wyłonili najbardziej innowacyjne produkty, a w tym SAP Business One Cloud.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również