Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS: pierwszy i jedyny partner z akredytacją jakości SAP

SUPREMIS Sp. z o.o. jako pierwszy i jedyny w Polsce Partner SAP, w zakresie produktu SAP Business One uzyskał akredytację w światowym programie zarządzania jakością – SAP Active Quality Management. Uzyskanie akredytacji oznacza formalne potwierdzenie jakości procesów sprzedażowych, wdrożeń systemu SAP Business One i obsługi Klienta.

Udział SUPREMIS w programie oraz przejście przez proces certyfikacji wyróżnia firmę na tle konkurencji pod względem wysokich standardów jakości zgodnych z SAP AQM i 10 zasadami jakości SAP. Jest to widoczne szczególnie w zakresie minimalizacji ryzyka projektu w procesach sprzedaży, implementacji i utrzymania systemu SAP Business One.

Program gwarantuje również dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych i najlepszych praktyk zarządzania jakością. Audytorzy z firmy SAP podkreślają, że cały proces certyfikacji nie jest jednorazowym przedsięwzięciem, ale ciągłym procesem doskonalenia i adaptacji firmy do warunków rynkowych, co nakłada na firmę SUPREMIS obowiązek stałego utrzymywania wysokiej jakości we wszystkich obszarach obsługi klienta. Bliska współpraca pomiędzy konsultantami z SAP i SUPREMIS przyniosła zbiór reguł w zakresie jakości. Opisują one kluczowe czynniki, które gwarantują skuteczne wdrożenia i utrzymanie oprogramowania SAP.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również