Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAP Forum

Grupa Capital Park nagrodzona za wdrożenie SAP Business One

Capital Park to aktywny inwestor oraz deweloper działający na polskim rynku nieruchomości. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się realizacją projektów nieruchomościowych i zarządza nimi. Specyfika biznesu i skala działania skłoniły firmę do poszukiwania kompleksowego rozwiązania i dostawcy znającego realia tego rynku. Wybór padł więc na  rozwiązanie SAP Business One i Złotego Partnera SAP – firmę SUPREMIS. Wdrożenie objęło spółki w całej grupie kapitałowej w zakresie obsługi inwestycji, najmu, obiegu dokumentów, obsługi finansowo-księgowej. W trakcie wdrożenia wykorzystano m.in. SAP Business One w wersji 9.1, moduł Property Management dla SAP Business One,  Integration Framework i oprogramowanie analityczne SAP Lumira.

Digitalizacja biznesu

Motywem przewodnim tegorocznego SAP Forum, które odbyło się 12-13 kwietnia w Hotelu Double Tree by Hilton Warszawie była digitalizacja biznesu  „Reimagine Business for the Digital Economy”. Tematyka konferencji koncentrowała się wokół przeobrażeń biznesu w stronę gospodarki cyfrowej. Odpowiada to nowej strategii SAP zgodnej z przewidywaniami analityków, według których cyfryzacja będzie miała istotny wpływ na działalność biznesową w ciągu najbliższych 3-5 lat i ma doprowadzić do ograniczenia barier, uproszczenia sposobu działania firm i zmiany drogi interakcji firm z klientami

Digitalizacja biznesu

Digitalizacja biznesu

Liderzy cyfryzacji

Już po raz kolejny, zgodnie z tradycją SAP Forum, nagrodzono najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT. Każda z nagrodzonych firm wykazała się wyjątkowym podejściem do nowych technologii, w wymierny sposób zmieniając swój biznes w erze cyfrowej ekonomii. Ta wyjątkowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu i profesjonalizmie pozwoliła na wprowadzenie nowej jakości wdrożeń systemów IT, których zadaniem ma być odpowiednie wsparcie w procesach decyzyjnych. Wśród nagrodzonych poza Grupą Capital Park znalazły się firmy: Barlinek SA, Eurocash SA,  PKP Polskie Linie Kolejowe, Polskie Linie Lotnicze LOT.

>> Więcej o rozwiązaniu SAP Business One

>> Więcej o rozwiązaniu Property Management dla SAP Business One

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również