Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Rozwiązania finansowo-księgowe

W dobie wszechobecnej informatyzacji i automatyzacji procesów zmieniają się oczekiwania wobec systemu finansowo-księgowego. Zmieniają się też zadania i obowiązki pracowników działów finansowych.

W ich zaangażowaniu maleje udział prac związanych z wprowadzaniem danych a rośnie ich rola jako weryfikatorów i akceptujących przepływające informacje, by ostatecznie skoncentrować uwagę finansistów na raportowaniu, różnego rodzaju analizach i wskaźnikach wydajności przedsiębiorstwa.

Tak przebiegające procesy i praktyczne odzwierciedlenie realiów pracy finansistów znajdziemy w oprogramowaniu finansowo-księgowym wdrażanym przez SUPREMIS. Przyjazny i ergonomiczny system oraz dysponująca wieloletnim doświadczeniem wdrożeniowym kilkuosobowa, dedykowana kadra Centrum Kompetencyjnego Finansów i Księgowości, to klucz do sukcesów wdrożeniowych, którymi od wielu, wielu lat możemy się pochwalić.

Korzyści ze współpracy z SUPREMIS

    Naszym wyróżnikiem jest:

  • Kadra wdrożeniowa, która z pasją podchodzi do realizowanych projektów.
  • Konsultanci o wysoko rozwiniętych kompetencjach posiadający zarówno wiedzę księgową jak i informatyczną.
  • Zespół posiadający doświadczenie wdrożeniowe w różnych branżach (usługi, produkcja, handel, organizacje non profit) i różnego rodzaju podmiotach (od międzynarodowych koncernów, przez spółki giełdowe po książkę KPiR).

 

 

Korzyści z wdrożenia systemów finansowo-księgowych

  • Automatyzacja czynności księgowych przenosząca zaangażowanie księgowych w procesy weryfikacji i akceptacji spływających danych.
  • Spójny i jednorodny system do zarządzania przedsiębiorstwem, nie wymagający synchronizacji danych i całkowicie pozbawiony ryzyka ich gubienia bądź zniekształcania.
  • Standardowy dostęp do funkcjonalności obcych wielu typowo polskim systemom – od kwestii ergonomicznych (np. wielojęzyczności interfejsu i przez mapy relacji) aż po kwestie merytoryczne (np. całkowitą spójność części magazynowej z ewidencją finansowo-księgową lub weryfikację realizacji budżetu kosztowego już na etapie zapotrzebowania lub zamówienia zakupu).
  • Szeroki wachlarz automatów księgowych (automatyczne księgowania RMK lub RMP, automatyczne dokumenty sprzedaży i zakupu, harmonogramy leasingowe).
  • Rozbudowane, zawsze aktualne i dostępne w czasie rzeczywistym raportowanie bilansowe, podatkowe i zarządcze (wymiary i projekty)

 

 

Nie ma znaczenia czy szukasz systemu dla Spółki Giełdowej, Oddziału w Polsce czy dla start-up’u – konsultanci SUPREMIS podzielą się najlepszymi praktykami wdrożeniowymi i wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dodatkowo możesz być spokojny, bo nasz system finansowo-księgowy podąża i dynamicznie rozwija się wraz ze zmieniającą się rzeczywistością.

Case study

Case study

Poznaj nasze systemy do obsługi finansów i księgowości w firmie

Cena rozwiązań finansowo-księgowych

Cena zakupu i wdrożenia rozwiązań dedykowanych finansistom determinowana jest przez wiele czynników charakterystycznych dla branży, w której funkcjonuje organizacja, oraz indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Na cenę wpływ ma także model dostarczenia oprogramowania (lokalnie lub w chmurze) oraz sposób rozliczenia (abonament lub opłata jednorazowa). Aby oszacować wysokość inwestycji w rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb, najczęściej sprawdza się następujący proces:

SAP Business One

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Korzystając z formularza kontaktowego lub za pośrednictwem czatu, skontaktuj się z nami i napisz, jakim systemem jesteś zainteresowany/na lub jaki problem chcesz rozwiązać.

–

KONTAKT Z KLIENTEM

W drugim kroku nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Dzięki temu lepiej poznamy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

–

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA

Przedstawiamy rozwiązanie skonfigurowane na potrzeby Twojej firmy i zachodzących w niej procesów. Podczas prezentacji najczęściej też uszczegóławiamy potrzebne funkcjonalności.

–

INDYWIDUALNA WYCENA

Mając pełną wiedzę przygotowujemy ofertę cenową zakupu i wdrożenia systemu oraz szczegółowo ją omawiamy.

Zainteresowało Cię dane rozwiązanie?

Napisz do nas