Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Centra Kompetencji

SUPREMIS to ludzie i ich kompetencje. To doświadczenie zdobyte przy wielu projektach przedwdrożeniowych, wdrożeniowych, serwisowych i informatycznych.

Do każdego realizowanego projektu podchodzimy z wizją końca. Wszystkie etapy procesu wdrożenia i utrzymania systemu wykonywane są w SUPREMIS przez odpowiednio przeszkolonych konsultantów, którzy podchodzą do swojej pracy z należytą starannością.

Wyodrębniliśmy centra kompetencji aby zoptymalizować poziom świadczonych usług poprzez odpowiednie dobranie osób względem ich kompetencji do odpowiedniego stanowiska.

Wdrożenia SAP

Centrum Kompetencyjne SAP tworzą konsultanci biznesowi z wieloletnim doświadczeniem projektowym.

Dostarczamy usługi związane z implementacją rozwiązań systemowych wspierających procesy biznesowe dla produkcji oraz dystrybucji w oparciu o platformę SAP Business One oraz rozwiązania dedykowane.

Bazujemy na najlepszych praktykach biznesowych stosowanych dla rozwiązań SAP, digitalizujemy procesy biznesowe, skutecznie prowadząc transformację cyfrową naszych partnerów biznesowych

Realizując projekty bazujemy na pełnej transparentności i otwartej komunikacji co stanowi cel nadrzędny dobrej, zwinnej współpracy za którą bierzemy pełną odpowiedzialność w relacji z partnerem Biznesowym.

Rozwiązania finansowe

Centrum Kompetencyjne Rozwiązań Finansowych tworzą Konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w finansach.

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemu SAP Business One, ale posiadamy szeroką wiedzę o wielu innych produktach dostępnych na rynku.

Pracując z Klientem wykorzystujemy swoją bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie proponując najlepsze rozwiązania dla jego Firmy.
Analizujemy potrzeby, modelujemy procesy i konfigurujemy system tak, by praca w SAP Business One pozwalała na pełne wykorzystanie tego niezwykle elastycznego systemu.
Zapraszamy do współpracy z nami, gdy zależy Ci na dobrze wdrożonej rachunkowości zarządczej, controllingu bądź konsolidacji przy jednoczesnym zapewnieniu raportowania statutowego i podatkowego.

Finanse dla wymagających to nasza specjalność.

Rozwiązania Property

Property Management odpowiada za rozwój i wdrożenia produktów dla branży nieruchomości. To eksperci specjalizujący się w produktach dla nieruchomości i posiadający doświadczenie z ponad kilkunastu lat działania.

Analitycy, konsultanci, kierownicy projektów i programiści gwarantują idealne połączenie kompetencji. Wspierane kreatywnością, indywidualnościami i temperamentem pozwala na realizowanie każdego powierzonego nam zadania.

Ludzie tworzący Centrum Kompetencji Property Management codziennie podejmują wyzwania podążające za dynamicznymi zmianami rynku oraz klientów. Analizują, doradzają i budują rozwiązania wykorzystując innowacyjne technologie SAP i strategię bazującą na doświadczeniach użytkownika (SAP UX Strategy).

Wspieramy zarządców, inwestorów i deweloperów z regionu CEE, a wykorzystując sieć partnerską pomagamy klientom z innych regionów świata. Doświadczenie zdobywane w ten sposób przenosimy na budowane produkty.

Wsparcie i rozwój

Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Każda firma w perspektywie czasu zachowuje się jak żywy organizm. Zmienia się, przekształca i ewoluuje. System, który często jest jej kręgosłupem, musi zachowywać się tak samo. Aby było to jednak możliwe potrzebne są odpowiednie zasoby.

W odpowiedzi na tego typu potrzeby powołane zostało Centrum Kompetencji Rozwoju. Jest to grupa osób wybranych spośród konsultantów, programistów i innych osób zaangażowanych w procesy biznesowe, odpowiedzialnych za realizacje zleceń rozwojowych klientów. Ich celem jest wsparcie klientów w zmianach i wyzwaniach jakie stoją przed organizacją. Wykorzystując metodologię SCRUM dostarczane są klientom rozwiązania zgodne z ich oczekiwaniami, w rozsądnym czasie.

Wszak rozwój powinien być przemyślany, planowany i realizowany w każdym aspekcie.

Rozwiązania IT

Zespół tworzący Centrum Kompetencyjne Rozwiązań IT to pasjonaci informatyki i jedni z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Niejednokrotnie dali tego przykład podczas wykonywania zadań, które zostały przed nimi postawione.

Wieloletnie doświadczenie jakim dysponuje zespół IT, pozwala na znaczne skrócenie czasu na implementowanie nowych pomysłów oraz rozwiązywanie potencjalny problemów. SUPREMIS jako pierwszy Partner SAP, rozpoczął wdrażanie SAP Business One w oparciu o technologie SAP HANA. Dzięki temu nasi administratorzy zdobyli wiedzę, która zbudowała przewagę technologiczną, która trwa do dzisiaj i stale jest powiększana.

Ścisła współpraca z pozostałymi Centrami Kompetencyjnymi SUPREMIS, pozwala na budowanie nowych usług oraz na dostarczania naszym klientom dokładnie zwymiarowanych środowisk IT dostosowanych do ich potrzeb. Dzięki tej współpracy powstały też takie produkty jak SUPREMIS Cloud, Serwis SAP HANA, Szkolenia SAP HANA i inne.

Rozwiązania kadrowo-płacowe

Ludzie są najważniejszym zasobem organizacji, a efektywne zarządzanie nimi jest kluczem do sukcesu. Dlatego poświęcamy swoją uwagę i dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu to trudne zadanie.

Centrum kompetencyjne wdrożeń systemów kadrowo-płacowych całą swoją uwagę skupia na usprawnieniu procesów w obszarze HR poprzez wdrożenie oraz późniejsze wsparcie w bieżącej pracy, na systemach Symfonia R2Płatnik i Symfonia HR. Mamy za sobą setki projektów zakończonych sukcesem oraz szerokie grono Klientów regularnie korzystających z naszych konsultacji.

Zatrudniamy doświadczonych konsultantów, których wiedza i umiejętności potwierdzone są certyfikatami z zakresu obsługiwanych systemów oraz obszaru kadr i płac.

Formy zatrudnienia pracownika, systemy czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń i analiza innych zapisów kodeksu pracy są naszą codziennością dlatego jeżeli zależy Państwu na współpracy z merytorycznym partnerem to zapraszamy do kontaktu.

Zarządzanie projektami

Jako pracownik Project Management Office kontroluję przebieg projektów i monitoruję postęp prac w projektach wdrożeniowych.

Dbam o stosowanie jednolitych zasad monitorowania i koordynacji realizacji wielu projektów jednocześnie. Buduję, utrzymuję i doskonalę procedury i narzędzia wspierające skuteczne i efektywne realizowanie projektów wdrożeniowych. Wspieram kierowników projektów w zakresie poprawnego stosowania metodyki zarządzania projektami oraz eksploatacji dedykowanych narzędzi do zarządzania projektami. Usprawniam wewnętrzne procesy w firmie.

HR

Jednym z ważniejszych zadań jakie stoją przed Centrum Kompetencyjnym HR jest wspieranie strategii biznesowej SUPREMIS oraz współpraca z liderami każdego dnia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Jako HR Business Partner posiadam wiedzę i kompetencje, które pozwalają mi zarządzać całym cyklem życia pracownika. Odpowiadam za wyszukiwanie talentów, prowadzę procesy rekrutacyjne zgodnie z polityką budowania kompetencji, a także żegnam pracownika. Praca HR Business Partnera, to praca z ludźmi i w największej mierze opiera się na relacjach z ludźmi. Owe relacje wypracowuje się w trakcie spotkań, a także dzięki współpracy opartej na otwartości, szczerości, ale także zaufaniu.

Praca z ludźmi rzadko kiedy bywa powtarzalna. Oznacza to, że każdego dnia może pojawić się inny temat do realizacji. Od procesów rekrutacji, poprzez pracę nad motywacją pracowników, a także zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla obszaru biznesowego, z którym się współpracuje, przy założeniu jego silnego rozwoju.

Marketing

Nawet najlepszy produkt czy usługa nie przyniesie wymiernych korzyści dla organizacji bez skutecznego marketingu. Zadaniem marketingu jest poinformowanie potencjalnych klientów o dostępnej usłudze lub produkcie i przedstawienie ich w sposób atrakcyjny i rzetelny.

W SUPREMIS marketingiem zajmują się osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doskonale poruszają się w świecie realnym oraz cyfrowym, ciągle odkrywając nowe kanały i możliwości dotarcia do odbiorcy. Efektem działań bezpośrednich oraz współpracy z pozostałymi centrami kompetencyjnymi jest m.in. nowa odsłona strony internetowej, która dostarcza rzetelnej informacji o produktach i usługach SUPREMIS, wszelkie aktywności w social mediach, które budują relację z followersami oraz konferencje i webinary, dzięki którym mogą Państwo poznać bliżej firmę SUPREMIS oraz aktualną ofertę.

Centrum Kompetencyjne Marketingu w SUPREMIS dba o aktualność przekazywanych informacji, ich unikatowość i przydatność, a także edukuje obecnych i potencjalnych klientów aby pomóc w podjęciu najlepszej decyzji dla rozwoju Państwa biznesu.

 

 

Administracja

Firma SUPREMIS od kilkunastu lat dynamicznie rozwija się na wielu rynkach krajowych i zagranicznych. Przyszłość stawia przed nami różne wyzwania oraz sytuacje. Dzięki zgranemu zespołowi, który tworzy Centrum Kompetencyjne Administracji jesteśmy w stanie zapewnić firmie niezbędną przestrzeń do rozwoju.

Mnogość zadań z jakimi nasz zespół codziennie spotyka się świadczy jedynie o tym, że pracują tam tylko najlepsi.
Centrum kompetencyjne Administracji jest sercem naszej firmy i łączy wszystkie zespoły w jeden pod nazwą SUPREMIS.

To tutaj rozpoczyna bieg większość procesów wewnętrznych naszej firmy. Dobrze zorganizowany zespół daje nam poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia ciągłość jej funkcjonowania. Nasi pracownicy mogą skupić się na własnych zadaniach wiedząc, że pozostałe sprawy są w najlepszych rękach.

SuccessFactors

Aktualnie HR odgrywa ważną role w kształtowaniu i budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy. Dużym wsparciem, a wręcz czynnikiem sukcesu może być wdrożenie systemu SAP SuccessFactors, który umożliwia nowoczesne zarządzanie talentami w Twojej firmie.

SAP SuccessFactors to elastyczny system HR, który pomoże Twojej organizacji pozyskać i utrzymać największe talenty. Wszystkie potrzebne rozwiązania dla organizacji lokalnych i globalnych w jednym miejscu.
W SUPREMIS wspieramy wdrożenie i obsługę SAP SuccessFactors u naszych Klientów, wspólnie projektując procesy i dzieląc się najlepszymi praktykami w tym aspekcie. Jesteśmy zespołem ludzi pasjonujących się technologią i procesami personalnymi. Stawiamy na profesjonalizm oraz kompetencje konsultantów, którzy współpracują i wspierają naszych Klientów.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.