Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Wdrożenie systemu ERP

Ludzie prowadzący wdrożenia systemów ERP

Dzielenie się wiedzą biznesową oraz produktową z naszymi Partnerami jest celem nadrzędnym długofalowej współpracy.

Nasi pracownicy zbudowali swoje wieloletnie doświadczenie wdrażając najpopularniejsze w Polsce systemy ERP. Ich doświadczenie z setek przeprowadzonych projektów globalnych przekładamy na wsparcie biznesu naszych Klientów. Uzupełnieniem wiedzy biznesowej są szerokie kompetencje techniczne oraz własne działy produkcji oprogramowania oraz technologii IT. Te kompetencje są stale rozwijane w ramach prowadzonych programów szkoleniowych i potwierdzone certyfikatami m.in. firm SAP oraz Microsoft.

Metodyka wdrożeń SAP ERP

Jako SUPREMIS, wiemy że wybór metodyki wdrożenia nie może być przypadkowy. Nie może być również podyktowany panującą modą. Dopiero analiza projektu wskazuje optymalną metodykę. W codziennej pracy projektowej wykorzystujemy różne metodyki wdrożenia dostosowane do konkretnych wymagań projektowych.

Podstawowymi metodykami wykorzystywanymi przy realizacji projektów są Accelerated SAP Implementation Program oraz metodyka dostosowywana wg standardów PMI. Podstawowymi założeniami jakie przyjmujemy, jest wdrożenie najlepszych praktyk biznesowych, wykorzystanie prekonfigurowanych rozwiązań, koncentracja wokół celów i zakresu projektu oraz rozwój naszych rozwiązań wraz z rozwojem naszych Klientów. Takie podejście pozwala na skrócenie czasu wdrożenia, a zarazem redukcję kosztów wdrożenia i obsługi powdrożeniowej.

Alternatywną metodyką jest podejście zwinne.

Model eliminuje czynnik utraty ważności ustaleń projektowych z upływem czasu. Zmiana w tym modelu jest czymś naturalnym, co przyspiesza realizację projektu, pomaga dostosować bieżące priorytety i zapobiega marnotrawieniu budżetu na niepotrzebne funkcje.

Jako SUPREMIS, uważamy, że gdy podstawą projektu jest gotowy system dostosowywany do biznesu klienta, metodyka daje wymierne korzyści projektowe.

Działania podejmowane są etapami (sprintami) i z uwzględnieniem rzeczywistych priorytetów oraz bieżących doświadczeń użytkowników z wdrażanym systemem.

Efektem każdego kilkutygodniowego sprintu jest dostarczenie działającego fragmentu systemu, który może być na bieżąco testowany przez użytkowników końcowych. Daje to możliwość wprowadzania regularnych korekt rozwiązania zgodnie z pojawiającymi się na bieżąco potrzebami. Podejście zwinne daje również swobodę w sterowaniu budżetem oraz priorytetami zadań. Projekty są zazwyczaj rozliczane na zasadach Time & Material, dzięki czemu koszty ponoszone są związane wyłącznie z czasem i zasobami poświęconymi na wdrożenie.

Podsumowanie działań w takim modelu jest proste. Partner biznesowy płaci wyłącznie za to co jest najważniejsze, a rezultat pracy projektowej jest do osiągnięcia w krótkim czasie.

Produkty SAP dla firm

Obecnie jako Złoty Partner SAP, zajmujemy się doradztwem biznesowym i wdrażaniem systemów:

 • SAP Business One (SAP B1) – najchętniej wybierany system do zarządzania przez małe i średnie firmy w Polsce i za granicą,
 • SAP Business ByDesign (SAP ByD) – system oparty w 100% na chmurze dedykowany firmom średnim i dużym,
 • SAP S/4HANA – zaawansowany technologicznie system ERP dla zarządzania dużymi przedsiębiorstwami.

 

Na szczególną uwagę przedsiębiorstw zasługuje system ERP – SAP Business One, który z sukcesem wdrażamy tak w małych przedsiębiorstwach (instalacje dwustanowiskowe), jak i w dużych firmach produkcyjnych, posiadających wiele międzynarodowych oddziałów.

Takie zróżnicowanie użytkowników oprogramowania jest możliwe dzięki połączeniu niskich cen licencji w stosunku do oferowanej funkcjonalności oraz kompletnych procedur wdrożenia i opracowanej przez nas funkcjonalności. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy oprogramowanie SAP dla firm – Business One w wersji STI – już skonfigurowany pod kątem branży i wielkości firmy lub przeprowadzamy wdrożenie mające na celu dostosowanie SAP Business One pod nawet najbardziej wygórowane i specyficzne potrzeby. Jako partner SAP prowadzimy wdrożenia obejmujące system SAP Business One w zakresie typowych procesów wspierających sprzedaż, zakup (w tym MRP), zarządzanie relacjami z klientami (CRM), obsługę magazynu, produkcję, finanse i księgowość, zarządzanie nieruchomościami, zasobami ludzkimi etc.

 

 

 

Rozwiązania SAP dedykowane dla małych i średnich firm

Specyfika niektórych procesów i branż wymaga zastosowania rozwiązań specjalistycznych, aktywnie prowadzony Product Management na potrzeby naszych Klientów oraz doświadczenia branżowe pozwoliły nam na zaoferowanie rozwiązań specjalistycznych liderów rynkowych i własnych dla małych i średnich firm w zakresie:

 • Zarządzania procesami produkcyjnymi,
 • Zarządzanie projektami,
 • Business Intelligence,
 • Rozwiązań internetowych wsparcia kanałów sprzedaży B2B i B2C,
 • CRM,
 • Zarządzania nieruchomościami (Property Management),
 • Obsługi procesów serwisowych (w tym Help-Desk).

Branże obsługiwane przez SAP dla firm

Zarysowane powyżej podejście biznesowe pozwoliło zaoferować kompleksowe rozwiązania dla projektów branżowych, które stanowią unikalną kompilację wiedzy i funkcjonalności. Wdrożenia SAP przeprowadzamy w ramach projektów branżowych:

 • Branża eventowa i marketingowa,
 • Zarządzanie nieruchomościami,
 • Branża spożywcza,
 • Branża FMCG,
 • Branża budowlana,
 • Branża metalowa,
 • Branża meblowa
 • i inne

Odpowiedni System ERP oraz Partner SAP

blank img

System

Group

Solidny fundament rozwoju biznesu

Group

Inwestuj więcej w innowacje

Group

Upraszczaj implementację

blank img

Partner

Group

Przejmujący pełną odpowiedzialność za technologię i rozwiązania wspierające Twój biznes

Group

Świadczący długofalowe wsparcie

Group

Z dużym zapleczem kompetencji i doświadczenia projektowego

Case study

Case study

Poznaj systemy ERP, BI, HR, które wdrażamy

Cena wdrożenia systemu ERP

Zarówno rozwiązanie SAP Business One jak i metodyka, a co za tym idzie odpowiedni Partner są kluczowe w osiągnięciu sukcesu projektu z równoczesnych zoptymalizowanie jego kosztu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wdrożeniem systemu ERP SAP Business One zgodnie z metodyką zwinną – zapewniającą klientowi maksimum oszczędności oraz optymalny czas wdrożenia – zapraszamy do kontaktu. Możemy również przygotować ofertę, na którą składa się koszt zakupu licencji, wdrożenia systemu, opłaty abonamentowej, wsparcia powdrożeniowego. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wersję demo i prezentację SAP Business One.

SAP Business One

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Korzystając z formularza kontaktowego lub za pośrednictwem czatu, skontaktuj się z nami i napisz, jakim systemem jesteś zainteresowany/na lub jaki problem chcesz rozwiązać.

–

KONTAKT Z KLIENTEM

W drugim kroku nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Dzięki temu lepiej poznamy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

–

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA

Przedstawiamy rozwiązanie skonfigurowane na potrzeby Twojej firmy i zachodzących w niej procesów. Podczas prezentacji najczęściej też uszczegóławiamy potrzebne funkcjonalności.

–

INDYWIDUALNA WYCENA

Mając pełną wiedzę przygotowujemy ofertę cenową zakupu i wdrożenia systemu oraz szczegółowo ją omawiamy.

Zainteresowało Cię dane rozwiązanie?

Napisz do nas