Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

 

Nasza misja to:

​Ciągły rozwój poprzez dostarczenie oprogramowania i usług dla biznesu, które usprawniają jego funkcjonowanie.

O nas

SUPREMIS to największy Partner SAP w zakresie oprogramowania ERP – SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Ponad 90 specjalistów świadczy pełen zakres usług związanych z SAP – począwszy od wdrożeń systemu, po jego serwis i rozwój.

Doświadczenia na rynku małych i średnich przedsiębiorstw z wdrożeń ponad 200 projektów SAP pozwoliły firmie na budowę kompetencji w zakresie wdrożeń pełnej oferty systemów zarządzania firmy SAP – począwszy od SAP Business One, poprzez SAP Business ByDesign dla firm średnich i dużych, po SAP S/4HANA dla dużych przedsiębiorstw.

Nowoczesne podejście do tematyki wdrożeń i rozwoju oprogramowania ERP stawia nas w czołówce dostawców oprogramowania i usług na najwyższym poziomie.

Jako wieloletni i pierwszy w Polsce Partner SAP specjalizujemy się w rozwiązaniach usprawniających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Wdrażamy i rozwijamy systemy ERP na bazie oprogramowania SAP dla firm każdej wielkości i z każdej branży. Dzięki oprogramowaniu komplementarnemu, a także własnym systemom i modułom rozwijamy funkcjonalności systemów ERP, tak aby pracowały wydajniej, z korzyścią dla klienta.

Firma jest laureatem wielu branżowych i prestiżowych nagród.

W 2016 roku SAP Polska nagrodził najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT. Nagrodę otrzymała Grupa Capital Park, która jest aktywnym inwestorem oraz deweloperem działającym na polskim rynku nieruchomości. W kolejnych latach nagrody SAP Innovation Awards firma SAP przyznała również firmie GTV Group – liderowi rynku polskiego w zakresie akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED oraz firmie Globalworth – liderowi rynku w zakresie inwestycji i zarządzania na rynku nieruchomości komercyjnych Europy Centralnej i Wschodniej.

Od wielu lat SUPREMIS jest nagradzany przez SAP wyróżnieniem Partnera Roku SAP Business One w regionie CEE, a także najlepszym partnerem w zakresie rozwiązań chmurowych dla SAP Business One.

Kariera

SUPREMIS to dynamicznie rozwijająca się firma, w której główną wartością są ludzie. Jeżeli szukasz pracy w niekorporacyjnym środowisku, w którym będziesz miał realny wpływ na projekty oraz będziesz się nieustannie rozwijać, dołącz do nas!

W SUPREMIS stawiamy na ciekawych ludzi, dlatego atmosfera u nas jest jedyna w swoim rodzaju. To dzięki Pracownikom, SUPREMIS jest wyjątkowy już od ponad 16 lat. Zawsze poszukujemy osób o szerokim wachlarzu umiejętności zawodowych, które podzielają naszą pasję i będą rozwijały się razem z nami.

Wszyscy Pracownicy SUPREMIS dbają o przyjazną atmosferę w pracy. Dlatego starannie dobieramy nowych współpracowników do naszych zespołów. Miękkie umiejętności są dla nas równie ważne jak kwalifikacje zawodowe. Jeżeli potrafisz wykazać się wyjątkowym zaangażowaniem, entuzjazmem i umiejętnością pracy zespołowej, to jesteś odpowiednią osobą dla nas.

Praca Konsultanta SAP i wiele innych stanowisk czekają na Ciebie. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że praca przestaje być codziennym obowiązkiem, ale staje się przyjemnością!

Zobacz aktualne oferty pracy

Partnerstwo z SAP

Od początku istnienia firmy jesteśmy Partnerem SAP – światowego lidera wśród dostawców oprogramowania dla firm.

Aby zapewnić naszym Klientom pełen profesjonalizm przy obsłudze wdrożeń rozwiązań firmy SAP, zdobyliśmy jako pierwsi w Polsce najwyższy możliwy status certyfikacji – Złotego Partnera SAP. Takim certyfikatem może pochwalić się około 30 firm na całym świecie.

Posiadanie certyfikatu Złotego Partnera SAP oznacza, iż stale rozwijamy nasze kompetencje, oferujemy naszym Klientom usługi doświadczonych i wyszkolonych przez SAP konsultantów, kierowników projektów oraz certyfikowane systemy prekonfigurowane dedykowane specyficznym branżom. Na bazie doświadczeń opracowaliśmy własną metodologię wdrożeń i prekonfigurowany SAP Business One w wersji STI (ang. Short Time of Implementation), uzyskując najkrótszy czas i najniższe koszty wdrożenia systemu. Oferujemy też rozwiązania komplementarne, certyfikowane przez SAP, w pełni zintegrowane, jak rozwiązanie dla branży nieruchomości Property & Facility Management.

Historia firmy

Nagrody

Partnerzy

supremis sap gold partner e

Pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP od 2006 roku, w zakresie produktu SAP Business One.

microsoft logo

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner ISV/Software Solutions potwierdzający najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie produktowym Microsoft.

part mari

Dostawca rozwiązań do planowanie i zarządzanie projektami MariProject.

logo beas new e

Rozwiązanie dla produkcji dyskretnej i procesowej, zapewniające efektywność i elastyczność w codziennej działalności.

Logo Produmex baseline CMYK

Aplikacja mobilna do skanowania kodów kreskowych i zarządzania transakcjami magazynowymi.

upload bbbc

Nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

reset

Oprogramowanie kadrowo-płacowe R2Płatnik dla SAP Business One.

all logo box

Wiodąca platforma dla rozwiązań SAP na systemie Linux oraz zalecany i wspierany system operacyjny dla platformy SAP HANA.

VMware logo gry RGB dpi

Oprogramowanie do wirtualizacji środowiska IT, ułatwiające cyfrową transformację.

cisco

Dostawca sprzętu sieciowego i rozwiązań dla IT.