Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

 

Nasza misja to:

​Ciągły rozwój poprzez dostarczenie oprogramowania i usług dla biznesu, które usprawniają jego funkcjonowanie.

O nas

SUPREMIS to największy Partner SAP w zakresie oprogramowania ERP – SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Ponad 90 specjalistów świadczy pełen zakres usług związanych z SAP – począwszy od wdrożeń systemu, po jego serwis i rozwój.

Doświadczenia na rynku małych i średnich przedsiębiorstw z wdrożeń ponad 200 projektów SAP pozwoliły firmie na budowę kompetencji w zakresie wdrożeń pełnej oferty systemów zarządzania firmy SAP – począwszy od SAP Business One, poprzez SAP Business ByDesign dla firm średnich i dużych, po SAP S/4HANA dla dużych przedsiębiorstw.

Nowoczesne podejście do tematyki wdrożeń i rozwoju oprogramowania ERP stawia nas w czołówce dostawców oprogramowania i usług na najwyższym poziomie.

Jako wieloletni i pierwszy w Polsce Partner SAP specjalizujemy się w rozwiązaniach usprawniających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Wdrażamy i rozwijamy systemy ERP na bazie oprogramowania SAP dla firm każdej wielkości i z każdej branży. Dzięki oprogramowaniu komplementarnemu, a także własnym systemom i modułom rozwijamy funkcjonalności systemów ERP, tak aby pracowały wydajniej, z korzyścią dla klienta.

Firma jest laureatem wielu branżowych i prestiżowych nagród.

W 2016 roku SAP Polska nagrodził najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT. Nagrodę otrzymała Grupa Capital Park, która jest aktywnym inwestorem oraz deweloperem działającym na polskim rynku nieruchomości. W kolejnych latach nagrody SAP Innovation Awards firma SAP przyznała również firmie GTV Group – liderowi rynku polskiego w zakresie akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED oraz firmie Globalworth – liderowi rynku w zakresie inwestycji i zarządzania na rynku nieruchomości komercyjnych Europy Centralnej i Wschodniej.

Od wielu lat SUPREMIS jest nagradzany przez SAP wyróżnieniem Partnera Roku SAP Business One w regionie CEE, a także najlepszym partnerem w zakresie rozwiązań chmurowych dla SAP Business One.

Kariera

SUPREMIS to dynamicznie rozwijająca się firma, w której główną wartością są ludzie. Jeżeli szukasz pracy w niekorporacyjnym środowisku, w którym będziesz miał realny wpływ na projekty oraz będziesz się nieustannie rozwijać, dołącz do nas!

W SUPREMIS stawiamy na ciekawych ludzi, dlatego atmosfera u nas jest jedyna w swoim rodzaju. To dzięki Pracownikom, SUPREMIS jest wyjątkowy już od ponad 16 lat. Zawsze poszukujemy osób o szerokim wachlarzu umiejętności zawodowych, które podzielają naszą pasję i będą rozwijały się razem z nami.

Wszyscy Pracownicy SUPREMIS dbają o przyjazną atmosferę w pracy. Dlatego starannie dobieramy nowych współpracowników do naszych zespołów. Miękkie umiejętności są dla nas równie ważne jak kwalifikacje zawodowe. Jeżeli potrafisz wykazać się wyjątkowym zaangażowaniem, entuzjazmem i umiejętnością pracy zespołowej, to jesteś odpowiednią osobą dla nas.

Praca Konsultanta SAP i wiele innych stanowisk czekają na Ciebie. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że praca przestaje być codziennym obowiązkiem, ale staje się przyjemnością!

Zobacz aktualne oferty pracy

Partnerstwo z SAP

Od początku istnienia firmy jesteśmy Partnerem SAP – światowego lidera wśród dostawców oprogramowania dla firm.

Aby zapewnić naszym Klientom pełen profesjonalizm przy obsłudze wdrożeń rozwiązań firmy SAP, zdobyliśmy jako pierwsi w Polsce najwyższy możliwy status certyfikacji – Złotego Partnera SAP. Takim certyfikatem może pochwalić się około 30 firm na całym świecie.

Posiadanie certyfikatu Złotego Partnera SAP oznacza, iż stale rozwijamy nasze kompetencje, oferujemy naszym Klientom usługi doświadczonych i wyszkolonych przez SAP konsultantów, kierowników projektów oraz certyfikowane systemy prekonfigurowane dedykowane specyficznym branżom. Na bazie doświadczeń opracowaliśmy własną metodologię wdrożeń i prekonfigurowany SAP Business One w wersji STI (ang. Short Time of Implementation), uzyskując najkrótszy czas i najniższe koszty wdrożenia systemu. Oferujemy też rozwiązania komplementarne, certyfikowane przez SAP, w pełni zintegrowane, jak rozwiązanie dla branży nieruchomości Property & Facility Management.

Historia firmy

Referencje

Polecenie to najlepsza forma reklamy, prawdziwa, bez angażowania aktorów ani fikcyjnych scenariuszy. Co ważne, jest realną korzyścią dla każdej ze stron.

Filmy referencyjne są promowane na całym świecie przez SAP oraz lokalnie przez nasze kanały komunikacji.

Taka współpraca, to możliwość pochwalenia się nowym rozwiązaniem, przewagą konkurencyjną oraz dojrzałością biznesową.

Zobacz jak rozwiązania SAP wspierają rozwój naszych klientów

BUDOKRUSZ - wybrał SAP Business One

BUDOKRUSZ jest liderem w swojej branży w Polsce, jego rozproszone i dynamicznie rozwijające się środowisko wymagało integracji. Dlatego właśnie wybrali SAP Business One i SUPREMIS.

Rawlplug wybrał SAP Business One do zarządzania swoją grupą kapitałową.

Poszukiwaliśmy narzędzia do zarządzania spółkami zlokalizowanymi w różnych częściach świata. Wybraliśmy SAP Business One.

voestalpine i SAP Business One

voestalpine - lider technologiczny w obszarze liczenia osi wybrał SAP Business One

Dzięki SAP Business One i Beas Manufacturing daliśmy klientowi możliwość pełnej kontroli nad procesami produkcyjnymi.

Globalworth wybrał SAP Business One z modułem Property Management

Globalworth wybrał SAP Business One
i Property Management od SUPREMIS

Czołowa grupa nieruchomościowa działająca na rynkach Rumunii i Polski, zarządzająca aktywami o powierzchni 1200000 mkw. korzysta z naszego modułu Property Management i SAP Business One.

SAP Business One w Primagran

Primagran podbija europejskie rynki z produkcją i e-commerce w SAP Business One

Firma Primagran to producent zlewozmywaków granitowych, sprzedawca i dystrybutor wyposażenia kuchennego. Ich sprzedaż jest realizowana głównie poprzez kanały internetowe (e-commerce).

Capital Park i SAP Business One

Capital Park usprawnił zarządzania nieruchomościami dzięki SAP Business One

Capital Park to aktywny inwestor, doświadczony deweloper i zarządca nieruchomości z powodzeniem działający w Polsce od 2003 roku.

Case study

Nagrody

Partnerzy

supremis sap gold partner e

Pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP od 2006 roku, w zakresie produktu SAP Business One.

microsoft logo

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner ISV/Software Solutions potwierdzający najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie produktowym Microsoft.

part mari

Dostawca rozwiązań do planowanie i zarządzanie projektami MariProject.

logo beas new e

Rozwiązanie dla produkcji dyskretnej i procesowej, zapewniające efektywność i elastyczność w codziennej działalności.

Logo Produmex baseline CMYK

Aplikacja mobilna do skanowania kodów kreskowych i zarządzania transakcjami magazynowymi.

upload bbbc

Nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

reset

Oprogramowanie kadrowo-płacowe R2Płatnik dla SAP Business One.

all logo box

Wiodąca platforma dla rozwiązań SAP na systemie Linux oraz zalecany i wspierany system operacyjny dla platformy SAP HANA.

VMware logo gry RGB dpi

Oprogramowanie do wirtualizacji środowiska IT, ułatwiające cyfrową transformację.

cisco

Dostawca sprzętu sieciowego i rozwiązań dla IT.