Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAP ERP w chmurze

Klienci coraz częściej doceniają oprogramowania SAP w chmurze, dzięki którym możliwe jest usprawnienie działalności przedsiębiorstwa, a także zwiększenie jego wydajności. Każdy właściciel firmy o tym marzy – wiąże się z tym bowiem duża oszczędność pieniędzy oraz czasu. Oferowane programy są gotowe do wdrożenia, spełniają nawet największe wymagania oraz oczekiwania. Wyróżniają się bezpieczeństwem i niezawodnością. Nasza firma zajmuje się ich właściwym dobieraniem i wdrażaniem.

Wdrożenie oprogramowań SAP Cloud wiąże się z licznymi zaletami dla przedsiębiorstwa. Przyczyniają się do wielu sukcesów osiąganych przez firmę, a poprawę jej funkcjonowania można zauważyć w bardzo krótkim czasie. Programy są jak najbardziej zgodne z różnymi wymogami, w związku z czym ich działanie jest nie tylko korzystne, ale też pod każdym względem bezpieczne. Z rozwiązań SAP w chmurze mogą korzystać niemalże wszystkie przedsiębiorstwa. Oprogramowania świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku małych, średnich, jak i większych firm. Najważniejsze jest ich odpowiednie dopasowanie do potrzeb firmy. Dzięki temu można naprawdę wiele osiągnąć i zwiększyć zyski przedsiębiorstwa.

Serwis SAP HANA

Doświadczony zespół specjalistów IT świadczy usługi serwisowe w technologii SAP HANA. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o ciągłość pracy środowiska informatycznego. Usługa skierowana jest zarówno do firm, które nie posiadają wlanych zespołów IT, jak i do firm, niemających kompetencji w tej dziedzinie.

SUPREMIS jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła SAP HANA dla SAP Business One w 2012 roku i od tamtej pory jest liderem w tej dziedzinie. Otaczamy opieką środowisko SAP HANA jak również systemy Suse Linux Enterprise Server (SLES), które stanowią kompletne środowisko dla SAP Business One

Kompleksowe podejście do serwisu SAP HANA pozwala na zapewnienie ciągłości pracy naszych klientów oraz na poczucie bezpieczeństwa.

Na życzenie klientów możemy rozszerzać serwis o inne składniki infrastruktury takich jak farma serwerów prezentacyjnych, środowisk wirtualnych, etc., proponując usługę hostingu w modelu IAAS.

 

 

Administracja infrastrukturą SAP Business One

Dedykowany Zespół Administratorów IT dostarcza usługi zarządzania kompletną infrastrukturą dla środowisk SAP Business One. Członkami zespołu administratorów są certyfikowani inżynierowie posiadający unikatowe umiejętności z dziedziny SQL, SAP HANA, Suse Linux Entrprise Server oraz Microsoft Windows Server.

Takie kompleksowe podejście zapewnia bezpieczeństwo dla naszych klientów oraz wygodę w użytkowaniu systemu. SUPREMIS wówczas jest pojedynczym punktem kontaktu zarówno dla spraw związanych z serwisowaniem procesów biznesowych w SAP Business One, jak i dla wszystkich spraw związanych z funkcjonowanie całej infrastruktury IT.

Wykorzystywanie programów SAP Cloud w przedsiębiorstwach

W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw wykorzystuje rozwiązania oparte na chmurze, w tym również chmurowe systemy ERP. Pozwalają one na łatwe zarządzanie procesami biznesowymi bez konieczności posiadania własnej infrastruktury IT. Takimi rozwiązaniami są produkty SAP Cloud, zapewniają kompleksowe systemy ERP w chmurze, które pozwalają na integrację procesów biznesowych na wielu poziomach organizacji. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność i wydajność, a także szybciej i lepiej reagować na zmieniające się warunki rynkowe.

SAP Cloud to nie tylko narzędzia do zarządzania procesami biznesowymi, ale również platforma do integracji różnych systemów i aplikacji. Dzięki temu można z łatwością połączyć wiele różnych źródeł danych, co umożliwia bardziej precyzyjne analizowanie danych i podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych. Warto również wspomnieć o zaletach, jakie niosą ze sobą rozwiązania SAP Cloud – elastyczność, skalowalność oraz oszczędność kosztów. System ten jest dostępny w modelu SaaS (Software as a Service), co oznacza, że przedsiębiorstwa nie muszą inwestować we własną infrastrukturę i zatrudniać specjalistów IT, co znacznie redukuje koszty działań biznesowych. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą skupić się na swojej głównej działalności i rozwijaniu biznesu, pozwalając wybranemu rozwiązaniu SAP Cloud na efektywne zarządzanie ich procesami biznesowymi.

Jakich korzyści dostarcza usługa hostingu systemów SAP i R2Płatnik

Aby dostarczać naszym klientom kompleksowe usługi, oferujemy usługę hostingu dla systemów SAP oraz aplikacji R2płatnik.
Usługa R2płatnik/Symfonia Cloud to wiele korzyści wynikających z poziomu kosztów oraz bezpieczeństwo danych klienta.

Group

Elastyczna subskrypcja miesięczna

Group

Dostęp cały czas i z każdej platformy

Group

Większe bezpieczeństwo danych

Group

Dostęp każdego pracownika

Group

Brak konieczności inwestycji w własną infrastrukturę sprzętową

Group

System hostowany na najnowszym technologicznie, wydajnym serwerze

Group

Z tego rozwiązania swobodnie korzystają zarówno administratorzy systemu jak i pracownicy

Group

Możliwość udostępnienia przez Internet, portalu pracowniczego dla wszystkich osób zatrudnionych w danej firmie.

Group

Dzięki usłudze SUPREMIS Cloud, niezbędne dane z aplikacji R2płatnik będą automatycznie importowane do systemu SAP Business One. Cała komunikacji zostanie zostanie w pełni zautomatyzowana i inicjowana z aplikacji R2płatnik

Nasze usługi IT

Rozwiązania IT SUPREMIS Cloud

Usługi SUPREMIS Cloud

Jesteśmy prekursorem usługi chmurowej dla SAP Business One w Polsce i ciągle ją udoskonalamy. Poszerzamy także nasze portfolio o nowe usługi.

Hosting SAP Business One

Jako pierwszy Partner SAP w Polsce uruchomiliśmy usługi w chmurze dla SAP Business One. Od tamtej pory SUPREMIS jest liderem w świadczeniu tej usługi do klientów z całego regionu.

Hosting SAP HANA

SAP HANA może być dostarczana również w modelu chmurowym. SUPREMIS posiada certyfikowaną przez SAP infrastrukturę serwerową, na której realizowane są wdrożenia naszych klientów.

Oferta skierowana jest dla wszystkich firm niezależnie od wielkości oraz branży. Wybierając ten model pracy klient całkowicie uniezależnia się od warstwy sprzętowej rozwiązania.

Hosting R2płatnik

Aby dostarczać naszym klientom kompleksowe usługi, mamy w ofercie hostingowej również aplikacje R2płatnik. Usługa R2płatnik Cloud to wiele korzyści funkcjonalnych oraz znacznie podnoszących bezpieczeństwo danych klienta.

Rozwiązania IT SAP HANA

Wdrożenia wysokiej wydajności dla SAP HANA

SAP HANA daje praktycznie nieograniczone zasoby dla poprawnego i szybkiego funkcjonowania wdrażanych systemów ERP.

Niektóre firmy nie mogą sobie pozwolić na zatrzymanie systemu SAP Business One w żadnej sytuacji. Użytkownicy systemu pracują zmianowo i system musi być dostępny dla ciągłości procesów biznesowych.  Dla takich firm SUPREMIS oferuje rozwiązanie pod nazwą Wysokiej Dostępności (High Availability).

Dla klienta, który zdecyduje się  na wdrożenie SAP HANA w oparciu o HA niezbędne będą odpowiednie serwery oraz wersje systemu operacyjnego SUSE Linux Enterprise Server for SAP. W oparciu o te komponenty SUPREMIS konfiguruje wysoko dostępny klaster obliczeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, awaria jednego z serwerów powoduje przełączenie wszystkich użytkowników na serwer zapasowy i praca w systemie SAP Business One może być kontynuowana.

Rozwiązania IT Szkolenia SAP HANA

Szkolenia SAP HANA

Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą. Firmy gdzie funkcjonuje system SAP oparty na SAP HANA zachęcamy do zdobycia kompetencji w tym zakresie.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze SUPREMIS, dostarczamy usługi szkoleniowe z zakresu obsługi środowiska SAP HANA. Usługa skierowana jest do firm, które wdrażają lub już posiadają system SAP Business One. Firmy te chcą przeszkolić swój Zespół IT z pomocą SUPREMIS, budując tym samym własne centrum kompetencyjne w dziedzinie SAP HANA.

Szkolenia zawsze są dedykowane i dostosowywane pod potrzeby danego, konkretnego klienta. Dzięki temu możemy zbudować agendę maksymalnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwać uczestników. Szkolenie odbywa się na zasadzie warsztatów, gdzie uczestnicy uczą się w środowisku testowym zarządzać infrastrukturą SAP HANA.

Szkolenia prowadzone są stacjonarnie w siedzibie SUPREMIS lub zdalnie. Obie metody w 100% zaspokajają potrzeby kursantów. Na zakończenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, które posłużą jako dodatkowe źródło wiedzy dla przyszłych administratorów SAP HANA.

Rozwiązania IT Wysyłki do ZUS

Hosting Płatnik ZUS (+ certyfikaty)

Dzięki nowej usłudze od SUPREMIS szybko wyślesz dokumenty do ZUS i podpiszesz je elektronicznie.

SUPREMIS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomił kolejną aplikację w usłudze SUPREMIS Cloud. Tym razem dajemy możliwość korzystania z aplikacji Płatnik ZUS służącym do wysyłania dokumentów ubezpieczeniowych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w formie elektronicznej.

Oprócz samej aplikacji, SUPREMIS udostępnia możliwość podpisywania własnym certyfikatem wysyłanych dokumentów. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja Płatnik ZUS staje się  w pełni funkcjonalna. Jeśli zaś klient zdecyduje się również na hosting R2płatnik w modelu Cloud otrzymuje kompleksowe zintegrowane rozwiązanie.

Case study

Case study

Sprawdź nasze systemy

Cena usług: chmura SAP ERP, hosting SAP, SAP HANA

Cena zakupu i wdrożenia rozwiązania determinowana jest przez wiele czynników charakterystycznych dla branży, w której funkcjonuje organizacja, oraz indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Na cenę wpływ ma także sposób rozliczenia (abonament lub opłata jednorazowa). Aby oszacować wysokość inwestycji w rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb, najczęściej sprawdza się następujący proces:

SAP Business One

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Korzystając z formularza kontaktowego lub za pośrednictwem czatu, skontaktuj się z nami i napisz, jakim rozwiązaniem jesteś zainteresowany/na lub jaki problem chcesz rozwiązać.

–

KONTAKT Z KLIENTEM

W drugim kroku nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Dzięki temu lepiej poznamy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

–

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA

Przedstawiamy rozwiązanie skonfigurowane na potrzeby Twojej firmy i zachodzących w niej procesów. Podczas prezentacji najczęściej też uszczegóławiamy potrzebne funkcjonalności.

–

INDYWIDUALNA WYCENA

Mając pełną wiedzę przygotowujemy ofertę cenową zakupu i wdrożenia systemu oraz szczegółowo ją omawiamy.

Zainteresowało Cię dane rozwiązanie?

Napisz do nas