Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Chmura SAP, SAP HANA, hosting systemów SAP

 1. Serwis SAP HANA
 2. Administracja infrastrukturą SAP Business One
 3. Administracja infrastrukturą SAP S/4HANA
 4. Szkolenia SAP HANA
 5. Wdrożenia wysokiej wydajności dla High Availability dla SAP HANA
 6. Usługi SUPREMIS Cloud
  • Hosting SAP Business One
  • Hosting SAP S/4HANA
  • Hosting SAP HANA
  • Hosting SUPREMIS B2B
  • Hosting R2płatnik
  • Hosting Płatnik ZUS (+ certyfikaty)

Serwis SAP HANA

Doświadczony zespół specjalistów IT świadczy usługi serwisowe w technologii SAP HANA. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o ciągłość pracy środowiska informatycznego. Usługa skierowana jest zarówno do firm, które nie posiadają wlanych zespołów IT jak również do firm które nie mają kompetencji w tej dziedzinie.

SUPREMIS jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła SAP HANA dla SAP Business One w 2012 roku i od tamtej pory jest liderem w tej dziedzinie. Otaczamy opieką środowisko SAP HANA jak również systemy Suse Linux Enterprise Server (SLES), które stanowią kompletne środowisko dla SAP Business One.

Kompleksowe podejście do serwisu SAP HANA pozwala na zapewnienie ciągłości pracy naszych klientów oraz na poczucie bezpieczeństwa.

Na życzenie klientów możemy rozszerzać serwis o inne składniki infrastruktury takich jak farma serwerów prezentacyjnych, środowisk wirtualinych, etc.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą serwisową dla SAP HANA, prosimy o kontakt. Przedstawiamy zakres oferowanych usług dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

Administracja infrastrukturą SAP Business One

Dedykowany Zespół Administratorów IT dostarcza usługi zarządzania kompletną infrastrukturą dla środowisk SAP Business One w wersji dla SQL oraz SAP Business One w wersji dla SAP HANA. Członkami zespołu administratorów są certyfikowani inżynierowie posiadający unikatowe umiejętności z dziedziny SQL, SAP HANA, Suse Linux Entrprise Server oraz Microsoft Windows Server.

Takie kompleksowe podejście zapewnia bezpieczeństwo dla naszych klientów oraz wygodę w użytkowaniu systemu. SUPREMIS wówczas jest pojedynczym punktem kontaktu zarówno dla spraw związanych z serwisowaniem procesów biznesowych w SAP Business One jak również dla wszystkich spraw związanych z funkcjonowanie całej infrastruktury IT.

Jakich korzyści dostarcza usługa hostingu systemów SAP i R2Płatnik

Aby dostarczać naszym klientom kompleksowe usługi, oferujemy usługę hostingu dla systemów SAP oraz aplikacji R2płatnik.
Usługa R2Płatnik Cloud to wiele korzyści funkcjonalnych oraz znacznie podnoszących bezpieczeństwo danych klienta.

Elastyczna subskrypcja miesięczna

Dostęp cały czas i z każdej platformy

Większe bezpieczeństwo danych

Dostęp każdego pracownika

Brak konieczności inwestycji w własną infrastrukturę sprzętową

System hostowany na najnowszym technologicznie, wydajnym serwerze

Z tego rozwiązania swobodnie korzystają zarówno administratorzy systemu jak i pracownicy

Możliwość udostępnienia przez Internet, portalu pracowniczego dla wszystkich osób zatrudnionych w danej firmie.

Dzięki usłudze SUPREMIS Cloud, niezbędne dane z aplikacji R2płatnik będą automatycznie importowane do systemu SAP Business One. Cała komunikacji zostanie zostanie w pełni zautomatyzowana i inicjowana z aplikacji R2płatnik

Nasze usługi IT

Rozwiązania-IT_SUPREMIS-Cloud

Usługi SUPREMIS Cloud

Jesteśmy prekursorem usługi chmurowej dla SAP Business One w Polsce i ciągle ją udoskonalamy. Poszerzamy także nasze portfolio o nowe usługi.

Hosting SAP Business One

Jako pierwszy Partner SAP w Polsce uruchomiliśmy usługi w chmurze dla SAP Business One. Od tamtej pory SUPREMIS jest liderem w świadczeniu tej usługi do klientów z całego regionu.

Hosting SAP HANA

SAP HANA może być dostarczana również w modelu chmurowym. SUPREMIS posiada certyfikowaną przez SAP infrastrukturę serwerową, na której realizowane są wdrożenia naszych klientów.

Oferta skierowana jest dla wszystkich firm niezależnie od wielkości oraz branży. Wybierając ten model pracy klient całkowicie uniezależnia się od warstwy sprzętowej rozwiązania.

Hosting R2płatnik

Aby dostarczać naszym klientom kompleksowe usługi, mamy w ofercie hostingowej również aplikacje R2płatnik. Usługa R2płatnik Cloud to wiele korzyści funkcjonalnych oraz znacznie podnoszących bezpieczeństwo danych klienta.

Rozwiązania-IT_SAP-HANA

Wdrożenia wysokiej wydajności dla SAP HANA

SAP HANA daje praktycznie nieograniczone zasoby dla poprawnego i szybkiego funkcjonowania wdrażanych systemów ERP.

Niektóre firmy nie mogą sobie pozwolić na zatrzymanie systemu SAP Business One w żadnej sytuacji. Użytkownicy systemu pracują zmianowo i system musi być dostępny dla ciągłości procesów biznesowych.  Dla takich firm SUPREMIS oferuje rozwiązanie pod nazwą Wysokiej Dostępności (High Availability).

Dla klienta, który zdecyduje się  na wdrożenie SAP HANA w oparciu o HA niezbędne będą odpowiednie serwery oraz wersje systemu operacyjnego SUSE Linux Enterprise Server for SAP. W oparciu o te komponenty SUPREMIS konfiguruje wysoko dostępny klaster obliczeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, awaria jednego z serwerów powoduje przełączenie wszystkich użytkowników na serwer zapasowy i praca w systemie SAP Business One może być kontynuowana.

Rozwiązania-IT_Szkolenia-SAP-HANA

Szkolenia SAP HANA

Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą. Firmy gdzie funkcjonuje system SAP oparty na SAP HANA zachęcamy do zdobycia kompetencji w tym zakresie.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze SUPREMIS, dostarczamy usługi szkoleniowe z zakresu obsługi środowiska SAP HANA. Usługa skierowana jest do firm, które wdrażają lub już posiadają system SAP Business One. Firmy te chcą przeszkolić swój Zespół IT z pomocą SUPREMIS, budując tym samym własne centrum kompetencyjne w dziedzinie SAP HANA.

Szkolenia zawsze są dedykowane i dostosowywane pod potrzeby danego, konkretnego klienta. Dzięki temu możemy zbudować agendę maksymalnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwać uczestników. Szkolenie odbywa się na zasadzie warsztatów, gdzie uczestnicy uczą się w środowisku testowym zarządzać infrastrukturą SAP HANA.

Szkolenia prowadzone są stacjonarnie w siedzibie SUPREMIS lub zdalnie. Obie metody w 100% zaspokajają potrzeby kursantów. Na zakończenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, które posłużą jako dodatkowe źródło wiedzy dla przyszłych administratorów SAP HANA.

Rozwiązania-IT_Wysyłki-do-ZUS

Hosting Płatnik ZUS (+ certyfikaty)

Dzięki nowej usłudze od SUPREMIS szybko wyślesz dokumenty do ZUS i podpiszesz je elektronicznie.

SUPREMIS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomił kolejną aplikację w usłudze SUPREMIS Cloud. Tym razem dajemy możliwość korzystania z aplikacji Płatnik ZUS służącym do wysyłania dokumentów ubezpieczeniowych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w formie elektronicznej.

Oprócz samej aplikacji, SUPREMIS udostępnia możliwość podpisywania własnym certyfikatem wysyłanych dokumentów. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja Płatnik ZUS staje się  w pełni funkcjonalna. Jeśli zaś klient zdecyduje się również na hosting R2płatnik w modelu Cloud otrzymuje kompleksowe zintegrowane rozwiązanie.

Case study

Case study

Sprawdź nasze systemy

Cena usług: chmura SAP, hosting SAP, SAP HANA

Cena zakupu i wdrożenia rozwiązania determinowana jest przez wiele czynników charakterystycznych dla branży, w której funkcjonuje organizacja, oraz indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Na cenę wpływ ma także sposób rozliczenia (abonament lub opłata jednorazowa). Aby oszacować wysokość inwestycji w rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb, najczęściej sprawdza się następujący proces:

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Korzystając z formularza kontaktowego lub za pośrednictwem czatu, skontaktuj się z nami i napisz, jakim rozwiązaniem jesteś zainteresowany/na lub jaki problem chcesz rozwiązać.

KONTAKT Z KLIENTEM

W drugim kroku nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Dzięki temu lepiej poznamy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA

Przedstawiamy rozwiązanie skonfigurowane na potrzeby Twojej firmy i zachodzących w niej procesów. Podczas prezentacji najczęściej też uszczegóławiamy potrzebne funkcjonalności.

INDYWIDUALNA WYCENA

Mając pełną wiedzę przygotowujemy ofertę cenową zakupu i wdrożenia systemu oraz szczegółowo ją omawiamy.

  Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

  Napisz do nas