Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Akademia SUPREMIS: Dynamiczny rozwój firmy dzięki zarządzaniu wydajnością pracowników

Migracja do chmury obliczeniowej – nie spóźnij się na ten pociąg!

Stoisz przed koniecznością aktualizacji lub modernizacji środowiska IT? Chcesz zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych albo więcej? Posłuchaj, jak możesz zbudować przewagę rynkową we wszystkich branżach tylko dzięki odpowiednim systemom dostępnym na wyciągnięcie ręki. Opowiem, jak niwelować kosztowny dług technologiczny dla systemów ERP oraz infrastruktury informatycznej. Jeśli spotkałeś się z wyzwaniami dotyczącymi bezpieczeństwa, wydajności, ciągłości działania lub elastyczności ekosystemu IT to postaram się wskazać kierunek jaki należy obrać.

Zapraszamy na kolejny odcinek Akademii SUPREMIS: Transformacja HR rozwojem dla całej firmy. Tym razem Jakub poruszy temat zarządzania wydajnością pracowników i jego wpływem na rozwój firmy.

Już we wtorek 30.05.2023.

Podczas webinaru będziemy omawiać bardzo istotne kwestie, a mianowicie:

  • w jaki sposób skuteczne ukierunkowanie pracowników na cele i wartości firmy może przyspieszyć rozwój całej organizacji,
  • dlaczego systematyczna i szybka informacja zwrotna może pomóc pracownikom osiągać duże zmiany małymi krokami,
  • jakie strategie można zastosować, aby dzięki ukierunkowanej pracy rozwijać pracowników w sposób efektywny i zgodny z potrzebami firmy.

Właściwe plany rozwojowe nastawione na konkretne kompetencje stanowią klucz do sukcesu w procesie zarządzania wydajnością pracowników. Dlatego przedstawimy:
• proces oceny wydajności pracowników, który często ma kontynuacje w planowaniu kariery, sukcesji, zarządzaniu talentami oraz w procesach podwyżkowo-premiowych
• efekt synergii płynący ze wspólnej strategii planowaniu tych procesów i jaki to ma wpływa na osiągnięcie szybkiego wzrostu.

Spotkanie jest szczególnie kierowane do osób odpowiedzialnych za politykę rozwoju talentów w firmach!

Kliknij w baner poniżej i zapisz się już dziś

Jakub Królikowski

Jakub Królikowski, który wraz z zespołem konsultantów pomaga firmom projektować i optymalizować procesy personalne implementując system SAP SuccessFactors. Doświadczenie zdobywał realizując wiele tego typu projektów w organizacjach z różnych branż oraz wielkości. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt iż karierę rozpoczynał w działach HR, zarządzając procesami personalnymi w kilku różnych organizacjach. Za główny cel stawia sobie wspieranie Klientów w dążeniu do uzyskania najlepszych i najnowocześniejszych procesów HR.

 

Więcej informacji o SAP SuccessFactor znajdzisz tutaj -> LINK

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również