Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Chmura bliżej Ciebie – SAP S/4HANA Cloud

Wejdź na nasza stronę poświęconą najlepszemu na świecie rozwiązaniu chmurowemu do zarządzania firmą. To może być moment w którym podejmiesz decyzję, która zmieni oblicze Twojego przedsiębiorstwa. Przyśpieszenie procesów, wykorzystanie automatyki do realizacji wielu zadań oraz szansa na zdobycie przewagi konkurencyjnej jest na wyciągnięcie ręki.

 

 

Chmurowe rozwiązania staną się standardem już w najbliższej przyszłość, to idealny moment by rozpocząć przemianę, która i tak będzie nieunikniona. SUPREMIS posiada wieloletnie doświadczenie poparte referencjami z wdrożeń rozwiązań chmurowych. Teraz gdy wszedł do grona firm oferujących SAP S/4HANA Cloud może przełożyć zdobytą wiedzę na wdrożenia właśnie tego systemu. Dlatego właśnie przygotowaliśmy stronę www.saps4hanacloud.supremis.pl na której będziesz mógł dowiedzieć się jak można zmienić procesy w swojej firmie. To dopiero początek, ale już dziś możesz się z nami skontaktować. Nasi pracownicy pomogą Ci poznać najlepszy system do zarządzania firmą w chmurze.

Nasz konsultant Presales – Paweł Kisiel, Certyfikowany Architekt rozwiązań IT z wieloletnim stażem wdrożeniowym. Jako konsultant zdobył wiedzę z wielu branż, która pozwala mu na celne identyfikowanie potrzeb klienta oraz opracowanie indywidualnej strategii dla aplikacji i projektu. Obecnie swoim doświadczeniem wspiera dział handlowy m.in. w obszarze profesjonalnych prezentacji. W serii filmów pokaże dlaczego firmy wybierają właśnie SAP S/4HANA Cloud.

 

Na stronie będą się cyklicznie pojawiać kolejne materiały. Już nie długo pokażemy system z bliska i zaprezentujemy rozmowy naszych specjalistów na temat działań, które na naszym rynku będą najlepiej wspierać Przedsiębiorców.

 

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również