supremis news

Instrukcje SAP i odpowiedzi na często zadawane pytania

W trosce o wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat SAP Business One, postanowiliśmy stworzyć nowy dział na naszej stronie – Instrukcje dla użytkownika SAP Business One. Coś dla obecnych, jak i przyszłych użytkowników systemu ERP. Zachęcamy do lektury! Dla planujących wdrożenie systemu Osoby, które zastanawiają się nad wdrożeniem systemu ERP z reguły mają na początku wiele pytań dotyczących tego jak mogą korzystać z  systemu w swojej firmie. Chcemy zebrać te pytania w jednym miejscu. Stworzyliśmy listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Ci, którzy zastanawiają się czym jest SAP HANA, w jakich wersjach można korzystać z systemu czy […]

W trosce o wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat SAP Business One, postanowiliśmy stworzyć nowy dział na naszej stronie – Instrukcje dla użytkownika SAP Business One. Coś dla obecnych, jak i przyszłych użytkowników systemu ERP. Zachęcamy do lektury!

Dla planujących wdrożenie systemu

Osoby, które zastanawiają się nad wdrożeniem systemu ERP z reguły mają na początku wiele pytań dotyczących tego jak mogą korzystać z  systemu w swojej firmie. Chcemy zebrać te pytania w jednym miejscu. Stworzyliśmy listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Ci, którzy zastanawiają się czym jest SAP HANA, w jakich wersjach można korzystać z systemu czy jakie są typy licencji dla SAP Business One, tutaj znajdą na nie odpowiedzi.

Dla korzystających z SAP Business One

Dla tych, którzy już używają SAP Business One w swojej firmie, stworzyliśmy oddzielny dział na stronie, gdzie systematycznie będziemy zamieszczać informacje na temat systemowych funkcjonalności. Jeśli zastanawiasz się jak korzystać z kalendarza, jak łatwo wyszukiwać dokumenty czy tworzyć inteligentne prognozy w SAP Business One, to jest to strona dla Ciebie. Z treści korzystać mogą również osoby, które chciałyby zobaczyć możliwości i funkcjonalność systemu. Zapraszamy.

Będziemy dbać o to żeby odpowiedzi na pytania i instrukcje dla użytkowników były stale rozwijane. Zależy nam na tym żeby goście na naszej stronie znaleźli przydatne dla siebie informacje. W związku z tym zachęcamy do przesyłania nam pytań i sugestii.

➡️Zapraszamy na stronę FAQ⬅️

Instrukcje i prezentacje systemu zamieszczamy również na naszym kanale YouTube

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również