Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

DiamentyForbesadlaSUPREMIS

Laureat Diamentów Forbesa dostarcza oprogramowanie ERP!

Od trzynastu lat, dostarczając oprogramowanie ERP, konsekwentnie wspieramy polski biznes. Dlatego w tym roku zostaliśmy Diamentem! Nasza praca została doceniona przez Forbesa i Bisnode. SUPREMIS trafił do zaszczytnego grona Laureatów Diamentów Forbesa 2019.

„To miłe dla nas wyróżnienie, potwierdzające stabilność naszego rozwoju i konsekwencję w działaniu całego Zespołu. Dlatego to właśnie im i Klientom chciałbym podziękować. Jesteśmy polską firmą i od 14 lat jako Partner SAP dostarczamy w kraju oraz Europie rozwiązania dla biznesu, wychodząc naprzeciw potrzebom poszczególnych branż, adaptując nowe technologie oraz budując zgrany i doświadczony zespół. Zamierzamy konsekwentnie podążać dalej tą drogą.”

– mówi Wojciech Niemiec, Prezes Zarządu SUPREMIS

Jest to już 11. edycja plebiscytu. W kategorii „Firmy z przychodami od 5 do 50 mln zł” sklasyfikowano nas na wysokim, 30. miejscu w Polsce, oraz 7. w województwie mazowieckim. Według rankingu średnia ważona naszego wzrostu wyniosła ponad 100%. Ocena bazuje na wzroście wartości w okresie ostatnich trzech lat oraz ratingu wiarygodności i ryzyka współpracy. Sumiennie zwiększamy jakość naszych usług oraz systematycznie powiększamy grono zadowolonych Klientów, dlatego w kolejnym roku liczymy na wyższe lokaty.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również