TOP Wydanie  Wywiad z Wojciechem Niemcem

Nowe technologie, chmura i kompetencje ludzi pomagają osiągnąć sukces

16 lat temu powstała firma SUPREMIS, która od początku swojej działalności skupiała się na dostarczaniu przedsiębiorcom oprogramowania dla firm. Od początku też było to oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa czyli system ERP. Wśród wielu producentów oprogramowania dla firm SUPREMIS wybrał rozwiązania tego najbardziej wiarygodnego, z tysiącami wdrożeń na całym świecie. Producenta sprawdzonego z potencjałem rozwoju na wiele lat – czyli rozwiązania SAP.

Rozwój firmy i poszerzanie oferty systemów ERP

Z każdym rokiem firma SUPREMIS rozwijała się, oferując wyższą jakość usług oraz większe portfolio produktowe. Kamienie milowe takie jak pierwsze wdrożenie systemu SAP Business One później chmurowego rozwiązania SAP Business One Cloud, wdrożenie systemu ERP na bazie danych SAP HANA jako pierwsi w Polsce, umacniały pozycję firmy wśród partnerów SAP i pozwalały osiągać ponadprzeciętne wyniki. Ilość zgromadzonych nagród i wyróżnień za największą sprzedaż, pierwsze wdrożenie, partnera roku, to tylko potwierdzenie ciągłego rozwoju firmy i zdobywania nowych kompetencji przez naszych specjalistów.

16 lat to dobry czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. To także najlepszy moment aby opowiedzieć co przed nami. Jakie nowe systemy znajdą się w ofercie SUPREMIS? Na co położymy nacisk w najbliższych latach? Już teraz jesteśmy partnerem biznesowym dla naszych klientów. Analizujemy, doradzamy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

W prestiżowym raporcie TOP200 przygotowanym przez redakcję Computerworld, Prezes Zarządu SUPREMIS – Wojciech Niemiec opowiada o dotychczasowych dokonaniach firmy i zdradza plany na przyszłość. Krótką próbkę zamieszczamy poniżej, natomiast do przeczytania całości wywiadu zapraszamy do raportu TOP200 oraz na łamy portalu Computerworld.pl.

 


 

Fragment publikacji:

Redakcja Computerworld: Firma SUPREMIS działa na rynku 16 lat. Zaczynali państwo od oferty implementacji rozwiązań SAP dla sektora MŚP, teraz pracują państwo dla największych korporacji przy dużych wdrożeniach. Jakie były najważniejsze sukcesy w tym czasie?

Wojciech Niemiec: Zaczynaliśmy od wdrażania oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą w sektorze MŚP, który nadal z sukcesem obsługujemy. Staramy się być dla naszych klientów partnerem wyznaczającym kierunki rozwoju technologicznego i architektem zastosowań innowacyjnych rozwiązań w biznesie. To przekłada się na sukcesy naszych klientów i nasze. Najpierw był system SAP Business One w wersji on-premise. Zostaliśmy liderem wdrożeń SAP Business One opartym na SAP HANA, szybkiej i wydajnej bazie danych. Potem było uruchomienie rozwiązania chmurowego SAP Business One Cloud, które pozwoliło klientom obniżyć koszty wejścia w nowoczesną platformę ERP. Tu również zbudowaliśmy pozycję lidera w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. W tym czasie opracowaliśmy wiele rozwiązań uzupełniających projekty SAP, opartych na oprogramowaniu własnym. Ostatnio wprowadziliśmy do oferty kolejne rozwiązania: SAP Success Factors, system do zarządzania kapitałem ludzkim; SAP Business ByDesign, oprogramowanie ERP w chmurze; czy rozwiązanie SAP S/4HANA dla dużych przedsiębiorstw.

Wielu naszych klientów zostało wyróżnionych nagrodami SAP Innovation Awards za zbudowanie inspirujących rozwiązań na bazie technologii SAP. Z zespołu kilkuosobowego zbudowaliśmy organizację liczącą ponad 80 osób, która dynamicznie rośnie. W tym czasie rozwijali się też nasi klienci, którzy wchodzili na nowe rynki, dynamicznie zwiększali zatrudnienie, wielokrotnie zwiększali przychody i rentowność swoich operacji.

 

Przeczytaj cały wywiad z Wojciechem Niemcem

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również