Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS dostarcza oprogramowanie dla sieci Piotr i Paweł

Piotr i Paweł z systemem do zarządzania nieruchomościami od SUPREMIS

Piotr i Paweł, jedna z największych polskich sieci detalicznych wybrała oprogramowanie SUPREMIS – Property Management dla SAP Business One wspomagające zarządzanie nieruchomościami.

Dla zapewnienia bieżącej obsługi i dynamicznego rozwoju, dedykowany moduł, który zostanie skonfigurowany i dostarczony przez SUPREMIS, wspierać będzie kompleksowe zarządzanie posiadanymi obiektami handlowymi własnymi i franczyzowymi Piotr i Paweł. System znajdzie zastosowanie m.in. w zakresie nadzoru nad realizacją umów najmu i podnajmu, ułatwi rozliczenia i kontrolę kosztów. W ramach projektu przewidywana jest integracja z wykorzystywanym oprogramowaniem obiegu dokumentów i systemem księgowym.

SUPREMIS dostarcza oprogramowanie dla sieci Piotr i Paweł

SUPREMIS dostarcza oprogramowanie dla sieci Piotr i Paweł

Grupa Piotr i Paweł

W bieżącym roku Piotr i Paweł obchodził swoje 26-lecie funkcjonowania. Portfolio posiadanych placówek handlowych to obecnie ponad 142 sklepów. Z każdym rokiem Spółka dynamicznie rozwija swoją sieć, otwierając nowe obiekty na terenie całej Polski. Placówki oferują szeroki asortyment obejmujący produkty dobrej jakości w niskich cenach.

SUPREMIS

Wdrożenie systemu zrealizuje firma SUPREMIS od 11 lat świadcząca usługi informatyczne i prowadząca projekty wdrożeniowe systemów ERP dla przedsiębiorstw. SUPREMIS dostarcza specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania dla developerów, zarządców i właścicieli nieruchomości komercyjnych, oparte o oprogramowanie Property Management dla SAP Business One, budowane i rozwijane w oparciu o doświadczenia polskich i międzynarodowych firm działających na rynku nieruchomości.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również