Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS dla Szlachetnej Paczki

Pomagamy w Szlachetnej Paczce

Każdego roku zbliżające się święta Bożego Narodzenia, to czas szczególny. Myślimy wtedy o rodzinie, wspólnie spędzonych chwilach, ale nie zapominamy też o potrzebujących.

Dlatego SUPREMIS przyłączył się do akcji Szlachetna Paczka, której idea jest bardzo prosta. Pomoc kierowana jest bezpośrednio do rodziny lub osoby samotnej, które w obliczu przeciwności losu znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

W tym roku pomogliśmy 68-letniej Pani Halinie, która jeszcze 2 lata temu mogła żyć spokojnie, gdyż mieszkała ze swoją mamą. Obie Panie były ze sobą zżyte i pomagały sobie wzajemnie. Niestety 2 lata temu mama Pani Haliny odeszła przez co sytuacja materialna rodziny bardzo się pogorszyła.
Opłacenie rachunków przy tak małej emeryturze nie pozwala na zakup wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Na życie zostaje Pani Halinie zaledwie 190 zł.

Jako SUPREMIS wspólnymi siłami i zaangażowaniem zebraliśmy pieniądze i zakupiliśmy dla Pani Haliny kuchenkę gazową, środki czystości oraz żywność. Dodatkowo przekazaliśmy voucher na zakup okularów.

 

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również