Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAP Analytics Cloud

SAP Analytics Cloud – uzyskaj zupełnie nowe doświadczenie analityczne

Dziś najlepsze organizacje przechodzą na technologię chmurową, ponieważ szybkie podejmowanie trafnych decyzji jest kluczem do sukcesu. W związku z tym popraw swoją konkurencyjność, wykorzystując model oprogramowania jako usługi (SaaS). Nieważne czy pracujesz w biurze, czy na hali produkcyjnej – w 2019 musisz ulepszyć analizę danych w Twojej firmie. Jak? Uproszczając cały proces. Co więcej, możesz zastąpić wiele niezależnych rozwiązań jednym. SAP Analytics Cloud to narzędzie do planowania, przewidywania, wykrywania i wizualizacji danych. Jeden produkt, jeden program, jedno doświadczenie Użytkownika – oszczędność czasu i energii.

SAP doskonale zdaje sobie sprawę, że wiarygodność dostawcy usług i produktu chmurowego, to coś więcej niż przenoszenie istniejących rozwiązań lokalnych. Dzięki SAP Analytics Cloud masz okazję wprowadzić powiew świeżego powietrza i otrzymać całkowicie nowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Przy tworzeniu tego produktu skupiono się najmocniej na tym czego potrzebują i oczekują odbiorcy końcowi. Od pierwszego dnia do procesu zaangażowano projektantów UI (user interface) – dzięki czemu doświadczenie Użytkownika zostało postawione na piedestale, a nie zrzucone na ostatnią fazę projektu.

SAP Analytics Cloud – poznaj naszą wizję

Misją przy tworzeniu SAP Analytics Cloud było zapewnienie jednego rozwiązania z elastycznymi opcjami subskrypcji. Przede wszystkim produkt dostarcza analizę biznesową, planowanie, zarządzanie wydajnością przedsiębiorstwa i możliwości predykcyjne. Trwają prace nad rozwojem funkcji zarządzania, ryzyka i zgodności. Wierzymy, że jedno narzędzie może zaoferować zainteresowanym stronom jednakową wygodę użytkowania – od sali konferencyjnej po halę produkcyjną, obejmując wszystkie obszary i linie biznesowe. Każdy zainteresowany może zbierać, analizować, symulować, planować, przewidywać i raportować przy użyciu dowolnych danych na jednym ekranie, w dowolnym momencie, bez oczekiwania na wsparcie IT.

Cele SAP Analytics Cloud:   Wzbogacaj podejmowane decyzje w oparciu o fakty. W całej organizacji. Unikaj zbędnych zakupów, wdrażania i przełączania między wieloma rozwiązaniami analitycznymi. Odkrywaj i wizualizuj dane w całym przedsiębiorstwie. Usuń przeszkody, aby wspierać współpracę i poprawić wyniki. Bezpiecznie i szybko przenieś się do chmury dzięki przyjaznemu dla użytkownika rozwiązaniu, które nie przerośnie Twojej firmy Zapewnij efektywną współpracę Użytkownika z systemem.

Dysponujemy teraz technologią i platformą, które usuwają ograniczenia “kiedy, gdzie i jak”. SAP Analytics Cloud zaprojektowano natywnie na SAP Cloud Platform, aby zapewnić ekstremalną wydajność i skalowalność. W związku z tym, platforma jako usługa jest w pełni rozszerzalna, aby zaspokajać specyficzne potrzeby przedsiębiorstwa, dostosowując się do rosnącego biznesu oraz zmiennych warunków na rynku. Zaufaj rozwiązaniu, które, będzie działało tak, jak tego oczekujesz, kiedy chcesz, bez opóźnień przy przełączaniu między aplikacjami.

SAP Analytics Cloud

“Każdy Użytkownik może zbierać, analizować, symulować, planować, przewidywać i raportować przy użyciu dowolnych danych na jednym ekranie, w dowolnym momencie, bez oczekiwania na wsparcie IT.”

Funkcje do których typowe przedsiębiorstwo wykorzystuje analitykę:

  • uzgodnienie finansowe;
  • ocena ryzyka;
  • długofalowe planowanie strategii;
  • planowanie budżetowania, siły roboczej i kapitału;
  • planowanie predykcyjne;
  • skonsolidowane prognozowanie przychodów;
  • utrzymanie klienta;
  • analiza wariancji.

W pełni wykorzystaj analitykę

SAP Analytics Cloud może kompleksowo obsłużyć Twoje linie biznesowe. Oszczędzasz czas i pieniądze. Eliminujesz ryzyko błędów, które pojawiają się podczas integracji wielu produktów do przygotowania analizy predykcyjnej, analizy biznesowej (BI) i zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (EPM). Zmniejszasz całkowity koszt utrzymania, wyposażając wszystkich Użytkowników w te same narzędzia analityczne. Zwiększasz szybkość i dokładność odpowiedzi dzięki analityce osadzonej w kontekście codziennych zadań, wizualizowanej w pulpitach spersonalizowanych według roli i indywidualnych preferencji.

  Możliwości SAP Analytics Cloud:   Najnowocześniejsza wizualizacja z personalizacją dostosowaną do ról w organizacji; Kontekstowa współpraca między pracownikami; Wsparcie dla pracowników mobilnych i wirtualna sala konferencyjna; Wysoka wydajność i rozszerzalność w czasie rzeczywistym dzięki SAP Cloud Platform; Światowej klasy centra danych o najwyższej dostępności i bezpieczeństwie danych; Możliwość wykrywania danych, planowania i analizy predykcyjnej.

Pozwól swoim pracownikom działać sprawniej

Na przykład kierownicy finansowi mogą wzbogacać generowane raporty i usprawniać procesy zamykania, uzgadniania i konsolidacji na koniec okresu rozliczeniowego. Następnie planiści mają, na wyciągnięcie ręki, wszystkie dane potrzebne do dokładnego prognozowania i zaplanowania optymalnego wykorzystania sprzętu, kapitału i zasobów ludzkich do przyszłych działań. Prócz tego, analitycy biznesowi i decydenci uzyskują natychmiastowy wgląd w dotychczasowe wyniki. Poza tym mogą też badać zmieniające się trendy i analizować scenariusze „co, jeśli…”, aby odnaleźć sposoby na obniżenie ryzyka i poprawić czas reakcji. Co więcej. przyszłe plany obejmują rozszerzenie funkcji SAP Analytics Cloud na aplikacje BI i EPM innych firm.

Przygotuj się na “salę konferencyjną przyszłości”

SAP Analytics Cloud wprowadza „salę konferencyjną przyszłości”. W tej wizji narzędzia analityczne i operacyjne w czasie rzeczywistym umożliwiają kierownictwu wyższego szczebla natychmiastowe monitorowanie aktywnych operacji. Ludzie z całej organizacji mogą natychmiast dołączyć do dyskusji, aby dostrzec zagrożenia, zanim pojawią się pierwsze problemy. Dlatego wykorzystaj szanse, jeszcze zanim konkurenci zaczną reagować. Szczegółowe informacje i wspólne workflow są na wyciągnięcie ręki. Innymi słowy, podczas krytycznych wydarzeń praca stanie się krótsza i pozwoli na osiągnięcie długoterminowego sukcesu biznesowego, jak nigdy dotąd.

SAP Analytics Cloud

Skup się na tym czego potrzebują ludzie

Cały personel może czerpać satysfakcję z natychmiastowego dostępu, zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych, ekspresowo zaspokajając potrzeby. Ludzie mogą szybko i łatwo odkrywać nowe możliwości, opracowywać i udostępniać plany, które przełożą się na sukces biznesowy. Pulpity nawigacyjne mogą być dostosowane do określonych ról w organizacji – od zakładu produkcyjnego po biurko analityka. Wbudowany workflow oparty na współpracy optymalizuje wykorzystanie zasobów i zwiększa tak ważne czynniki jak: zaangażowanie, odpowiedzialność i produktywność.

SAP Analytics Cloud jest rozwiązaniem SaaS, bez ograniczeń systemu operacyjnego, konieczności pobierania, czy konfiguracji. Przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs HTML5 od początku został projektowany dla nowoczesnych przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych – z myślą o tym, jak ludzie pracują w dzisiejszym świecie – z dowolnego miejsca na Ziemi. SAP planuje kontynuować wdrażanie innowacji w zakresie wydajności przedsiębiorstwa i analiz biznesowych.

Korzyści SAP Analytics Cloud:   Większa przyjemność z użytkowania dzięki konkurencyjnej wydajności; Prezentacja informacji o aktualnej sytuacji firmy w łatwy do zrozumienia sposób; Lepsze wyniki biznesowe dzięki pogłębionej współpracy i mądrzejszym decyzjom; Wolność od ograniczeń systemu operacyjnego; Niższy koszty dzięki wielu funkcjom w jednym oprogramowaniu.

Zaufaj ekspertowi

Wybierając produkty i rozwiązania SAP, współpracujesz z firmą znaną od czterech dekad jako lider na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw. Niewątpliwie rozwiązania chmurowe i nowoczesne centra danych spełniają najwyższe standardy ochrony danych, bezpieczeństwa informacji i dostępności zasobów. SAP Analytics Cloud Platform działa w chmurze SAP do zarządzania danymi w czasie rzeczywistym. W rezultacie możesz zwiększyć swoją efektywność już dzisiaj, inwestując w jutro. Wykorzystaj usługi dostarczania, rozszerzania i integracji aplikacji mobilnych.

Korzystaj według własnego uznania i potrzeb

Podsumowując, chociaż SAP Analytics Cloud jest kompleksowym produktem, możesz wdrożyć tylko określone moduły. Możesz licencjonować tylko funkcje BI lub planowania, dodając inne, jeśli będziesz ich potrzebować. Dlatego porozmawiaj z z nami, aby dowiedzieć się, gdzie możesz przeczytać o najnowszych rozwiązaniach i produktach SAP.

Przeczytaj więcej i zobacz demo

 

 

Źródła:

Tomasz Turmowicz

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również