Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SAP Polska na 1 miejscu w rankingu Computerworld TOP 200!

Jak co roku magazyn Computerworld opublikował w czerwcu 2012 r., listę TOP 200 polskiego rynku teleinformatycznego.
SAP Polska kolejny raz znalazł się wśród firm informatycznych i telekomunikacyjnych, zajmując wysokie pozycje w rankingu.

Na najwyższe uznanie zasługuje ponownie uplasowanie się na miejscu pierwszym w kategorii największego producenta System ERP.

SAP Polska w stosunku do roku poprzedzającego poprawił swój wynik w sprzedaży oprogramowanie dla firm w 2011 r. o 64 mln zł, co dało wartość 352 mln zł.

W tym samym okresie zwiększył swoje przychody ze sprzedaży w powyższym segmencie do 176 mln.

Firma zajęła również pierwsze miejsce w najistotniejszych dla siebie kategoriach jak: największy dostawca systemów Business Intelligence i systemów CRM.

Jednocześnie, plasując się na pozycji drugiej w zestawieniu największego dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora MŚP, udowodnił, że małe i średnie firmy w Polsce wybierają dedykowany i dopasowany do swoich potrzeb system ERP-SAP Business One.

Mimo stagnacji na ryku IT w tym sektorze zainteresowanie systemami zintegrowanymi nie maleje. SAP jeszcze w tym roku z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach uruchomi pilotażowo wersję 9.0 systemu SAP Business One a w niej kolejne usprawnienia m.in.

  • zarządzanie lokalizacją w magazynach we wszystkich procesach magazynowych,
  • możliwość zarządzania grupami jednostek miary,
  • możliwość zlliczania wybranych towarów we wszystkich lokalizacjach.

Raport Computerworld TOP 200 to jedna z najważniejszych pozycji branżowych IT w Polsce. Prezentowane są w nim szczegółowe dane finansowe, informacje rynkowe, komentarze analityków dotyczące dostawców nowoczesnych technologii obecnych na polskim rynku, trendów i kierunków rozwoju.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również