SAP wśród największych europejskich dostawców oprogramowania

Ogłoszono wyniki prestiżowego rankingu europejskich producentów oprogramowania Truffle 100. Grupa SAP zajęła kolejny raz pierwszą pozycję. Ranking Truffle 100 od 9 lat prezentuje stu największych w Europie producentów i dostawców oprogramowania klasy ERP. Zostają oni sklasyfikowani według osiągniętych przychodów. SAP w ostatnim zestawieniu zajmuje pierwszą pozycję notując sprzedaż oprogramowania w 2013 r. na poziomie 16 512.3 mln […]

Ranking Truffle 100 od 9 lat prezentuje stu największych w Europie producentów i dostawców oprogramowania klasy ERP. Zostają oni sklasyfikowani według osiągniętych przychodów. SAP w ostatnim zestawieniu zajmuje pierwszą pozycję notując sprzedaż oprogramowania w 2013 r. na poziomie 16 512.3 mln Euro. Całkowite przychody grupy w tym samym okresie wyniosły 16 815 mln Euro.

SAP od początku publikacji zestawienia, konsekwentnie zajmuje topowe miejsce , stale osiągając stabilne przychody ze sprzedaży oprogramowania dla firm. Jest zdecydowanym pionierem w dziedzinie tworzenia oprogramowania biznesowego dla wszystkich branż i sektorów gospodarki. Działa na rynku od 1972 roku.

Zestawienie powstaje co roku. Przygotowywane jest przez IDC&CXP Group pod patronatem Komisji Europejskiej. Klasyfikacji poszczególnych firm dokonują analitycy IDC w oparciu o kryterium łącznych przychodów wypracowanych przez nie w ostatnim roku.

Zapraszamy do zapoznania się z całym rankingiem: http://www.truffle100.com/2014/ranking.php

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również