Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SAP wśród największych europejskich dostawców oprogramowania

Ogłoszono wyniki prestiżowego rankingu europejskich producentów oprogramowania Truffle 100. Grupa SAP zajęła kolejny raz pierwszą pozycję.

Ranking Truffle 100 od 9 lat prezentuje stu największych w Europie producentów i dostawców oprogramowania klasy ERP. Zostają oni sklasyfikowani według osiągniętych przychodów. SAP w ostatnim zestawieniu zajmuje pierwszą pozycję notując sprzedaż oprogramowania w 2013 r. na poziomie 16 512.3 mln Euro. Całkowite przychody grupy w tym samym okresie wyniosły 16 815 mln Euro.

SAP od początku publikacji zestawienia, konsekwentnie zajmuje topowe miejsce , stale osiągając stabilne przychody ze sprzedaży oprogramowania dla firm. Jest zdecydowanym pionierem w dziedzinie tworzenia oprogramowania biznesowego dla wszystkich branż i sektorów gospodarki. Działa na rynku od 1972 roku.

Zestawienie powstaje co roku. Przygotowywane jest przez IDC&CXP Group pod patronatem Komisji Europejskiej. Klasyfikacji poszczególnych firm dokonują analitycy IDC w oparciu o kryterium łącznych przychodów wypracowanych przez nie w ostatnim roku.

Zapraszamy do zapoznania się z całym rankingiem: http://www.truffle100.com/2014/ranking.php

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również