Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS pierwszym w Polsce partnerem SAP o statusie GOLD

18 maja 2007 roku przedstawiciele SUPREMIS Sp. z o.o. odebrali z rąk Agnieszki Mamet – SME Channel Manager SAP Polska, certyfikat potwierdzający najwyższe kompetencje w zakresie sprzedaży, wdrażania oraz serwisowania systemu ERP – SAP Business One. SUPREMIS jest pierwszą firmą w Polsce uhonorowaną w ten sposób przez SAP, co potwierdza to słuszność decyzji Zarządu SUPREMIS o wcześniejszych inwestycjach w rozwój działu zajmującego się wdrożeniami i konsultingiem SAP Business One. O programie Partner Edge Program inny niż wszystkie, oparty na wiedzy i zrozumieniu kanału partnerskiegoSAP PartnerEdge uwzględnia dynamikę rynku i oferuje równe szanse firmom partnerskim dowolnej wielkości i typu. Program wykorzystuje […]

SUPREMIS jest pierwszą firmą w Polsce uhonorowaną w ten sposób przez SAP, co potwierdza to słuszność decyzji Zarządu SUPREMIS o wcześniejszych inwestycjach w rozwój działu zajmującego się wdrożeniami i konsultingiem SAP Business One.

O programie Partner Edge

Program inny niż wszystkie, oparty na wiedzy i zrozumieniu kanału partnerskiego
SAP PartnerEdge uwzględnia dynamikę rynku i oferuje równe szanse firmom partnerskim dowolnej wielkości i typu. Program wykorzystuje unikalny system punktów Value Points, przyznawanych partnerom za kompetencję i efektywność. W odróżnieniu od innych programów partnerskich SAP PartnerEdge będzie nagradzał uczestników programu nie tylko za zawieranie nowych transakcji handlowych, ale także w uznaniu dla działalności budującej potencjał rynku, takiej jak dbałość o satysfakcję Klienta, edukacja rynku oraz rozwój rozwiązań.

Trzy poziomy SAP PartnerEdge i narzędzia do osiągnięcia sukcesu

W ramach programu Partnerzy SAP zbierają punkty Value Points, aby uzyskać kolejne poziomy partnerstwa: Partner Stowarzyszony 'Associate’, Partner Srebrny 'Silver’ i Partner Złoty 'Gold’. Korzyści i zasoby dla Partnerów obejmują m.in. budżety na rozwój działalności rynkowej, zróżnicowanie cenowe, nazewnictwo, dostęp do narzędzi sprzedaży i marketingu, a także do zasobów technicznych SAP – przyznawane proporcjonalnie do posiadanego poziomu partnerstwa.

Program SAP PartnerEdge oferuje Partnerom SAP szereg narzędzi, które pomagają szybko i efektywnie dotrzeć do rynku oraz wspierają współpracę między Partnerami. Należy wśród nich wymienić zasoby sieciowe rozwiązań partnerskich: SAP PartnerEdge™ Channel Partner Solution Network. Jest to internetowe narzędzie służące współpracy i gromadzące informacje o aplikacjach branżowych i rozszerzeniach funkcjonalnych. Dzięki dostępowi do tej sieci, Partnerzy łatwiej i szybciej odnajdą potrzebne im rozwiązania, wymienią się wiedzą i kontaktami, które pozwolą im zwiększyć zasięg rynkowy i spełnić wymagania Klientów.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również