Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS wdraża w grupie kapitałowej ING

Spółka Centrum Banku Śląskiego należąca do grupy ING podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP do zarządzania nieruchomościami SAP Business One wraz z platformą HelpDesk. Kompleksowe rozwiązanie Property Management wesprze spółkę we wszystkich kluczowych procesach biznesowych.

Spółka istnieje na rynku od 1998 roku, kiedy to Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. została powołana dla realizacji inwestycji pod nazwą „Centrum Banku Śląskiego” zlokalizowanej w Katowicach u zbiegu ulic Sokolskiej i Chorzowskiej.

Dzisiaj w efekcie tej inwestycji działa kompleks biurowo – usługowy, na który składają się dwa budynki: jeden znany jako „Centrala ING Banku Śląskiego” przy ul. Sokolskiej 34 oraz budynek biurowy „Chorzowska 50”. Centrum Banku Śląskiego jako spółka zależna od Banku ING jest odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami Grupy ING.

W ramach umowy firma SUPREMIS Sp. z o.o. w pierwszym etapie dostarczy platformę HelpDesk, która służyć będzie do rejestracji zgłoszeń serwisowych przez Najemców oraz kierowników obiektów, Property Managerów. Platforma HelpDesk funkcjonuje w oparciu o moduł internetowy SAP Business One WebCRM i pozwala na samodzielne zarządzanie wyglądem platformy, automatyczne potwierdzenie e-mailowe zdarzeń oraz sprawne zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi. Cała aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu o każdej porze i z dowolnego miejsca na Ziemi z połączeniem internetowym można złożyć zgłoszenie serwisowe, śledzić etap realizacji i monitorować koszty. Platforma HelpDesk zostanie uruchomiona wraz z modułem gospodarki magazynowej SAP Business One. Po pierwszym etapie wdrożenia spółka grupy kapitałowej ING będzie w stanie świadczyć usługi Najemcom i na bieżąco badać rentowność działań.

W kolejnym etapie planowane jest uruchomienie pozostałych obszarów rozwiązania branżowego do zarządzania nieruchomościami autorstwa SUPREMIS, pozwalającego m.in. ewidencjonować umowy najmu, zarządzać wysokością czynszu czy seryjnie fakturować. Rozwiązanie Property Management działa w oparciu o SAP Business One. Dla uzyskania pełnej funkcjonalności uruchomiony moduł księgowość program.

W rezultacie Spółka Centrum Banku Śląskiego będzie wspierana kompleksowo przez jeden system SAP Business One rozszerzony o funkcjonalność Property Management.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również