Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS znów pierwszy!

SUPREMIS jako pierwszy w Polsce zakończył u Klienta projekt pilotażowy aktualizacji systemu ERP-SAP Business One do najnowszej wersji 8.8, która będzie dostępna na rynku dopiero w drugiej połowie 2010 roku.

Pierwszy w Polsce użytkownik SAP Business One 8.8

„GLOBEMA Sp. z o.o. jest pierwszym w Polsce i 61 w świecie klientem wspieranym przez SUPREMIS Sp. z o.o., który pracuje produktywnie na oprogramowaniu dla firm-SAP Business One 8.8 po wykonaniu upgrade z wersji 2004C.” – poinformował Andrzej Pawlak, Channel Enablement & Solution Expert SAP Business One, Small Business Go-To-Market Global, SAP Polska.

W pilotażowym projekcie aktualizacji do najnowszej wersji SAP Business One 8.8 mogły uczestniczyć tylko wybrane firmy. GLOBEMA Sp. z o.o., jako przedstawiciel branży rozwiązań informacji geograficznej, zdecydowała się na przeprowadzenie aktualizacji jako pierwsza w Polsce, już w październiku 2009 roku (więcej w artykule z 01.10.2009). Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury przez SAP, SUPREMIS jako partner wdrożenia przeprowadził bezpiecznie swojego Klienta przez program pilotażowy i uzyskał od niego referencje potwierdzające sukces aktualizacji. W rezultacie GLOBEMA jako pierwsza firma w Polsce działa w oparciu o system SAP Business One 8.8.

SAP Business One w najnowszej odsłonie

Jak już wspomniano, SAP zamierza udostępnić nową wersję dopiero w drugiej połowie 2010 roku. O najciekawszych nowinkach funkcjonalnych, jak: nowy interfejs, częściowa archiwizacja bazy, integracja z najnowszym Crystal Reporterem itp., można przeczytać w bazie wiedzy SUPREMIS.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również