Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Webinar – Skuteczna transformacja biznesu jako przewaga konkurencyjna.

Ewolucja postrzegania własnego biznesu jest często impulsem do zmian, które mogą dotknąć niemal każdej komórki w firmie. Taka dojrzałość wymaga zastosowania nowoczesnych, stabilnych i rozwojowych narzędzi.

Systemy klasy ERP to środowiska wspomagające rozwój oraz optymalizujące zachodzących w organizacji procesów. Dzięki możliwości szybkiej realizacji oczekiwań rynku SAP stał się światowym liderem wśród dostawców oprogramowania dla firm. Wsparcie transformacji cyfrowej jest dziś priorytetem. SAP S/4 HANA Cloud będący chmurowym rozwiązaniem, które oferuje rozbudowane funkcyjności w ramach standardu, jest odpowiedzą, na potrzeby Klientów. Standard jest również gwarancją ciągłego doskonalenia i rozwoju zaimplementowanego systemu. W dobie ciągłej konieczności modyfikacji procesów ze względu na dynamicznie zmieniające się okoliczności możemy wdrożyć uniwersalny i stabilny system taki, który zapewnia komfort w zarządzaniu i daje możliwości zmiany modelu biznesowego. Te wcześniej nieposiadane funkcjonalności mogą okazać się szansą na rozwój i napędzić niemal każde przedsiębiorstwo.

Zapisz się klikając ->LINK<-

Podczas eSeminarium organizowanego przez firmę SUPREMIS, największego Polskiego Złotego Partnera SAP w zakresie produktu SAP Business One, omawiać będziemy korzyści biznesowe, jakie daje system SAP S/4 HANA Cloud oraz proces wdrożenia, który sam z siebie jest pierwszym krokiem do skutecznej transformacji cyfrowej.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również