Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS Wdrożenia systemów ERP

Webinar: Wpływ Onboardingu na całą Twoją organizację

Zadbaj o zaangażowanie i efektywność pracowników od ich pierwszych dni w Twojej firmie!

Onboarding jest procesem prowadzonym przez każdą organizację, która zatrudnia pracowników. Nie każda jednak firma jest całkowicie świadoma wpływu i znaczenia jaki ma wdrożenie pracownika w organizację. Dlatego podczas spotkania, które poprowadzi Jakub Królikowski, Dyrektor działu SAP

SuccessFactors w firmie SUPREMIS dowiedz się:

  • Dlaczego warto przygotować się do wprowadzenia nowego pracownika do Twojej organizacji?
  • Jaki wpływ procesy Onboarding mają na całą organizację (m.in.: rotację i efektywność pracowników)?
  • Jakie są kluczowe czynniki skutecznego Onboardingu pracowników?
  • Jak nowoczesne narzędzia informatyczne mogą wspierać przeprowadzenie Onboardingu?
  • Jakie korzyści osiągniesz korzystając z nowoczesnego narzędzia dedykowanego do Onboardingu?

Zapraszamy przede wszystkim wszystkie osoby odpowiedzialne za wprowadzanie do organizacji nowych pracowników, ale również wszystkich zainteresowanych tym tematem z działów HR czy Kadry Zarządzającej w organizacji.

Spotkanie on-line jest bezpłatne i odbędzie się 27 lipca 2022 o godz. 11:00. A warunkiem udziału w tym godzinnym webinarze jest rejestracja.

Zarejestruj się -> LINK

 

Webinar poprowadzi Jakub Królikowski, który wraz z zespołem konsultantów pomaga firmom projektować i optymalizować procesy personalne implementując system SAP SuccessFactors. Doświadczenie zdobywał realizując wiele tego typu projektów w organizacjach z różnych branż oraz wielkości. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt iż karierę rozpoczynał w działach HR, zarządzając procesami personalnymi w kilku różnych organizacjach. Za główny cel stawia sobie wspieranie Klientów w dążeniu do uzyskania najlepszych i najnowocześniejszych procesów HR.

Zapraszamy!

SUPREMIS to największy Złoty Partner SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Zespół, tworzony przez ponad 90 specjalistów, świadczy pełen zakres usług związanych z  wdrożeniami systemu, obsługą serwisową oraz stałym rozwojem oprogramowania. Ponad 17-letnie doświadczenia na rynku małych i średnich przedsiębiorstw z wdrożeń ponad 200 projektów SAP pozwoliły firmie na budowę kompetencji i doświadczeń w zakresie wdrożeń pełnej oferty systemów zarządzania firmy SAP – począwszy od SAP Business One, poprzez SAP Business ByDesign dla firm średnich i dużych, po SAP S/4HANA Cloud dla dużych przedsiębiorstw.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również