Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Wygrana w SUBARU Poland Rally

W dniach 3-5 lipca odbył się 4. SUBARU Poland Rally, będący również 6 Rundą RSP PZM. Paweł Hankiewicz i Agnieszka Wierzchowska wygrali zawody w klasie N3 i całej grupie N. Niewiele zabrakło również do wygrania w klasyfikacji generalnej – do prowadzącej załogi stracili zaledwie 3,9 sekundy, co dało w efekcie 2 pozycję. Jest to kolejny sukces w tym sezonie i wszystko wskazuje, że już w Rajdzie Lotos będziemy mogli świętować tytuł Mistrza Polski w klasie N3. Przy okazji, przypominamy, że możecie Państwo „poszaleć” naszymi „rajdówkami”. Organizujemy imprezy integracyjne i imprezy firmowe. Serdecznie zapraszamy.

W dniach 3-5 lipca odbył się 4. SUBARU Poland Rally, będący również 6 Rundą RSP PZM. Paweł Hankiewicz i Agnieszka Wierzchowska wygrali zawody w klasie N3 i całej grupie N. Niewiele zabrakło również do wygrania w klasyfikacji generalnej – do prowadzącej załogi stracili zaledwie 3,9 sekundy, co dało w efekcie 2 pozycję. Jest to kolejny sukces w tym sezonie i wszystko wskazuje, że już w Rajdzie Lotos będziemy mogli świętować tytuł Mistrza Polski w klasie N3.

Przy okazji, przypominamy, że możecie Państwo „poszaleć” naszymi „rajdówkami”. Organizujemy imprezy integracyjne i imprezy firmowe. Serdecznie zapraszamy.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również