Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Kolejny Klient SAP Business One

Firma SAP Polska i SUPREMIS, jedyny w województwie mazowieckim, certyfikowany partner SAP o statusie GOLD poinformowały dziś o podpisaniu umowy na dostarczenie licencji i wdrożenie systemu SAP Business One w firmie BISAN Sp. z o.o. BISAN jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku materiałów budowlanych i artykułów dla instalatorów sanitarnych (laureat nagrody Złoty Instalator, przyznawanej najlepszym firmom na polskim rynku). Wysokie kompetencje przedsiębiorstwa potwierdza posiadany od 2001 roku certyfikat ISO 9001:2000. Zakupiony system SAP Business One jest rozwiązaniem dedykowanym dla firm, uzyskującym już od 10 milionów złotych obrotu. Jest ono łatwe i tanie we wdrożeniu, oferuje także możliwość […]

Zakupiony system SAP Business One jest rozwiązaniem dedykowanym dla firm, uzyskującym już od 10 milionów złotych obrotu. Jest ono łatwe i tanie we wdrożeniu, oferuje także możliwość dopasowania zakresu wdrożenia do specyficznych potrzeb danej firmy. Kluczową funkcjonalnością dla firmy BISAN jest zarządzanie logistyką, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości elektronicznej wymiany dokumentów z sieciami handlowymi w ramach stałych kontraktów na dostawę materiałów (integracja z oprogramowaniem ECOD). Zainstalowane zostaną także moduły zarządzania procesami finansowymi, controlling oraz funkcjonalność wspierająca zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Zarządzanie procesami biznesowymi BISAN było dotąd oparte na rozwiązaniach kilku firm (Wa-Pro, MSM), które jednak nie były w stanie dłużej wspierać coraz bardziej złożonych działań dynamicznie rozwijającej się firmy. Dlatego też, zarząd firmy podjął decyzję o rozpoczęciu poszukiwań kompleksowego, lecz łatwego we wdrożeniu i ekonomicznego systemu zarządzania zasobami. Ostatecznego wyboru dokonano między rozwiązaniami firm Epicor Scala, Exact, Comarch CDN XL, Teta Biznes, Impuls5, Navision, Simple i SAP.

„Zdecydowaliśmy się na wybór systemu SAP Business One ze względu na jego elastyczność, przejrzystość i możliwość dopasowania do procesów biznesowych, jakie występują w naszej firmie. Nie bez znaczenia był także fakt, że obsługa nowego systemu jest intuicyjna, więc nasi pracownicy nie będą musieli przechodzić skomplikowanych, specjalistycznych szkoleń” – powiedział Bartosz Ignaczewski z firmy BISAN.

Wprowadzenie na rynek nowej edycji rozwiązania SAP Business One – 2007A i całościowa, jasna strategia dotycząca rozwoju systemów dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw utwierdziły nas w przekonaniu, że kupujemy produkt, który będzie wspierany i rozwijany przez wiele lat. W ten sposób nasza inwestycja w rozwój informatyki w naszej firmie jest bezpieczna i pewna.”

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również