Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Nowa odsłona popularnego systemu e-commerce dla SAP Business One

SAP Business One E-commerce to w pełni zintegrowany pakiet e-commerce zaprojektowany dla małych i średnich firm, które chcą sprzedawać i prowadzić marketing w Internecie.

Produkt ten jest nie tylko łatwy we wdrożeniu i obsłudze, ale również oferuje bogatą funkcjonalność, która jest niezbędna do właściwego przedstawienia oferty: rozbudowane możliwości koszyka, możliwości tworzenie i edycji wyglądu oraz Internetowy serwis i wsparcie Klienta. SAP Business One E-commerce pozwala użytkownikom tworzyć dowolną liczbę sklepów internetowych, które będą bazowały na tych samych produktach i cenach przechowywanych w SAP Business One. Ten system ERP obsługuje zarówno handel internetowy z Klientem końcowy (B2C), jak również transakcje ze stałymi Partnerami Handlowymi (B2B) w ramach tej samej platformy.

Najnowsza wersja udostępniona w ramach Service Pack 1 w SAP Business One E-commerce 6 to:

  • Oferta w wielu walutach – Teraz ceny mogą być wyświetlane w tej samej walucie i przy tym samym kursie walutowym jak w SAP Business One. Kupujący może sam zdecydować w jakiej walucie chce oglądać dane finansowe.
  • Wyświetlanie VAT – Przedsiębiorcy korzystający z SAP Web Tools mają możliwość wyświetlania cen produktów z uwzględnieniem podatku VAT.
  • Poprawiony Interfejs do Obsługi Kart Kredytowych – Poza pełną obsługą PayPal Express Checkout, programiści mają możliwość prostego tworzenia swoich własnych bramek do obsługi Kart Kredytowych.
  • Obsługa Platform 64 bitowych – Wersja 6.0 SP1 jest w pełni kompatybilna ze sprzętem i systemami operacyjnymi pracującymi w trybie 64 bitowym.
  • Obsługa Windows Serwer 2008 – Windows Serwer 2008 został dodany do listy obsługiwanych systemów operacyjnych.
  • Synchronizacja Cenników 1:1 – Jedna z najbardziej oczekiwanych funkcjonalności. Web Tools 6 SP1 synchronizują z SAP Business One ceny specjalne, upusty okresowe i ilościowe oraz grupy upustów.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oprogramowaniem dla firm SAP Business One E-commerce.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również