Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

O produkcji i zarządzaniu firmą w Gdańsku

6 grudnia odwiedziliśmy Gdańsk żeby pokazać uczestnikom konferencji Synergy jak wygląda planowanie i harmonogramowanie produkcji w SAP Business One. Zaprezentowaliśmy również kilka funkcjonalności systemu dla wyszukiwania dokumentów i informacji w firmie, kilka sposobów na organizację i prezentację danych oraz to jak można skorzystać z możliwości systemu dla produkcji w ERP.

Dla tych z Państwa, którzy szukają systemu dla produkcji ważne jest aby dokładnie poznać potrzeby swojej firmy. Konferencje, takie jak ta, dają możliwość nie tylko zdobycia informacji o tym co potrafi system, ale również wymiany doświadczeń i zadania pytań, które mogą pomóc w dokonaniu wyboru. Dla zainteresowanych kolejnym spotkaniem zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku gdzie zawsze informujemy gdzie i kiedy można się z nami spotkać.

Zobacz nasz profil na Facebooku

Warto pamiętać, że najlepszym sposobem na przekonanie się o funkcjonalności systemu jest zobaczenie go przy pracy. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony demo lub umówienie się na prezentację.

Zobacz demo systemu SAP

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również