Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Pierwszy Klient w Polsce, który zdecydował się na korzystanie z SAP Business One 8.8

SAP zamierza udostępnić nową wersję programu do zarządzania dla małych i średnich firm SAP Business One w drugim kwartale 2010 roku. Do programu pilotażowych aktualizacji już teraz zgłosiła się polska firma Globema, której partnerem wdrożeniowym jest SUPREMIS, Złoty Partner SAP.

Globema z nowym SAP

Firma Globema działa na rynku rozwiązań informacji geograficznej przeszło 10 lat, jest partnerem GE Energy wchodzącej w skład General Electrics. Prowadzi działalność zarówno w Polsce, jak i za granicą, świadcząc prace analityczne, programistyczne i wdrożeniowe związane z implementacją zintegrowanych systemów informatycznych, koncentrując się głównie na rozwiązaniach służących do zarządzania zasobami przestrzennymi.

Globema jest użytkownikiem systemu ERP, SAP Business One od 2007 roku. Początkiem listopada 2009 firma SUPREMIS przeprowadzi właściwą aktualizację systemu, po której nastąpi okres monitoringu.

SAP Business One 8.8

Globema, jako pionier wśród Klientów SAP Business One, będzie mogła jako pierwsza sprawdzić jak sprawuje się nowy interfejs użytkownika. Testy z pewnością obejmą możliwość zmniejszenia bazy transakcyjnej, poprzez jej częściową archiwizację. Najnowsza wersja 8.8 systemu SAP Business One w jeszcze większym stopniu udostępni narzędzia controllingowe i kreatory raportów. Nowa odsłona oprogramowania dla firm mocno stawia na elastyczność i indywidualne potrzeby Klientów.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również