Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

ecommerce expert img

Platforma SUPREMIS E-commerce dla poprawy wydajności biznesu online

We wrześniowym numerze magazynu Galerie Handlowe w specjalnym wydaniu Ecommerce Expert opisujemy kompleksowe rozwiązanie do zarządzania biznesem online.

 

Zarządzanie biznesem nie jest łatwym zadaniem. Każdy przedsiębiorca ma tego świadomość. Dzień z życia biznesmena to dziesiątki zadań i wyzwań, z którymi musi się zmierzyć. Jesteś właścicielem firmy w segmencie e-commerce i pragniesz poprawić wyniki swojego biznesu, upraszczając przy tym zarządzanie wszystkimi zasobami? Rozwiązania dla e-commerce od SUPREMIS zostały stworzone właśnie dla Ciebie!

W jaki sposób rozwiązania SUPREMIS E-commerce wpływają pozytywnie na wyniki Twojej firmy?

Przede wszystkim nasze produkty i usługi są zintegrowane z pełną linią produktową SAP. Procesy zarządzania zamówieniami, produktami oraz obsługą klientów zostały uproszczone zachowując bogatą funkcjonalność co sprawia, że prowadzenie biznesu jest o wiele łatwiejsze! Platforma e-commerce B2B/B2C gwarantuje niezawodność, szybką, ergonomiczną i intuicyjną ścieżkę realizację zamówień. Wsparcie dla technologii RWD* , PWA** gwarantuję satysfakcję Klienta realizującego codzienne transakcje. Całość rozwiązania u podstaw bazuje na bogatej funkcjonalnie, znanej i uznanej platformie Magento. To również gwarancja rozwoju oferowanego rozwiązania w ramach rozwoju producenta. Platforma dla e-commerce B2B/B2C, którą opracowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, zapewnia pełną indywidualizację. To nieistotne, czy jesteś właścicielem dużej firmy, czy prowadzisz niewielki, rodzinny biznes, nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla każdej skali biznesu. Możesz je dostosować i zmieniać samodzielnie wedle własnych potrzeb. Konfigurowanie wyglądu bazujące na predefiniowanych szablonach graficznych, zawartości, treści i wielu innych elementów składających się na Twoją stronę upraszają predefiniowane konfiguracje. Zaawansowane implementacje bazują na dedykowanych, indywidualnych projektach graficznych realizowanych przez doświadczony zespół projektowy.

 

Jak rozwiązania SUPREMIS E-commerce wspierają Twoją indywidualną strategię omnichannel?

Nasza autorska strategia omnichannel pozwala zintegrować wiele kanałów sprzedaży. Dzięki temu Twoje działania są spójne i jednolite. Wszystko jest po prostu łatwiejsze i bardziej intuicyjne. To ułatwienie dla Ciebie i Twoich klientów, ponieważ wszystkie kanały sprzedaży i obsługi współpracują ze sobą. W efekcie wzrasta satysfakcja konsumenta co zwiększa Twoją szansa na zbudowanie silnej pozycji Twojej marki.

 

Omnichannel łączy w sobie możliwość sprzedaży przez:

 • sieć sklepów tradycyjnych,
 • sieć sklepów internetowych,
 • biuro obsługi klienta,
 • call center.

W ten sposób możesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom większej ilości klientów. Umożliwisz im wybranie jednej z wielu (lub kilku jednocześnie) opcji zakupu. Strategia omnichannel SUPREMIS współpracuje z systemami SAP Business One, realizując sprzedaż przez wiele kanałów, elastyczność i analitykę oferowane przez standardy produktowe SAP. To ważne w dzisiejszych czasach, kiedy konsumenci doceniają możliwość wyboru, a dostęp do szczegółowych raportów i funkcjonalności SAP pozwala Ci lepiej zarządzać firmą.

 

Dlaczego rozwiązania SUPREMIS są skutecznym wyborem dla Twojego biznesu e-commerce?

Rynek e-commerce rozwija się dynamicznie. Aż 87% kupujących przeprowadza analizę produktów w Internecie, niezależnie od tego, czy zakupy – ostatecznie – zrobią online, czy w sklepie stacjonarnym. Nasza platforma e-commerce B2B/B2C ze strategią omnichannel pozwala połączyć obie formy sprzedaży. Przez wzgląd na ciągły rozwój technologiczny właściciele biznesów e-commerce muszą dostosowywać się do aktualnie panujących warunków, jeśli chcą osiągnąć długotrwały sukces. Platforma SUPREMIS E-commerce jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. Posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności, mechanizmy i rozwiązania, które upraszczają proces zakupowy, ułatwiają obsługę klienta i poprawiają satysfakcję konsumentów.

 

Platforma e-commerce B2B/B2C od SUPREMIS to gwarancja:

 • oszczędności pieniędzy i czasu m.in. dzięki możliwości integracji kanałów sprzedaży,
 • większej satysfakcji klientów,
 • elastycznej konfiguracji Twojego sklepu internetowego,
 • wygody i komfortu korzystania z Twojej strony,
 • dostępu do szczegółowych raportów i analiz.

 

Jakie funkcje posiada platforma SUPREMIS E-commerce?

Nasze rozwiązania gwarantują Ci przede wszystkim skalowalność, bogatą funkcjonalność i gotową integracje z SAP. Dzięki temu możesz zachować spokój o jakość działania Twojego sklepu. Nasz autorski program posiada też inne funkcje, które wpływają na poprawę wyników Twojego biznesu!

 • Wielowymiarowe zarządzanie – dzięki naszym rozwiązaniom możesz przyznawać odpowiednie uprawnienia pracownikom, którzy zajmują się obsługą sklepu. SUPREMIS zapewnia nielimitowaną liczbę produktów w Twoim sklepie, a także brak ograniczeń w tworzeniu kategorii, rodzajów czy atrybutów. Z poziomu jednego panelu możesz również zarządzać klientami oraz treścią wyświetlaną na sklepie. Co więcej, wszystkie zamówienia możesz kontrolować z poziomu prostego panelu administracyjnego.
 • Dwukierunkowa integracja – to szansa na oszczędność czasu i pieniędzy. Możesz zintegrować wszystkie kanały sprzedaży i działania, co pozwoli Ci na kontrolowanie ich z jednego miejsca. Dzięki temu jesteś w stanie wejść na wyższy poziom biznesu e-commerce!
 • Możliwość tworzenia promocji – spraw, by klienci wracali do Ciebie częściej. Nasza platforma umożliwia tworzenie dowolnych akcji promocyjnych.
 • Raportowanie – stworzyliśmy szeroką gamę gotowych raportów sprzedażowych. Co więcej, z myślą o Tobie dodaliśmy możliwość Tworzenia własnych, które będą w pełni dostosowane do Twoich potrzeb!
 • Wielojęzyczność – jeśli chcesz trafić ze swoim biznesem na rynek zagraniczny, z nami będzie to banalnie proste! Możesz wdrożyć wiele wersji językowych i zarządzać nimi z jednego panelu.
 • Marketing – platforma e-commerce SUPREMIS jest zintegrowana z narzędziami analitycznymi, wspiera działania SEO oraz mechanizmy marketingowe.
 • Płatności – możliwość płatności na różne sposoby (przelew, karta, BLIK, płatność odroczona itp.), która zapewnia Twoim klientom wygodę i komfort.

Postaw na sprawdzone, zunifikowane rozwiązania i wybierz SUPREMIS!

 

Artykuł stworzony dla magazynu Galerie Handlowe – wydanie specjalne Ecommerce Expert – str. 62-63. Całe wydanie dostępne tutaj.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również