Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS na konferencji Property Management

Podziękowanie za udział w konferencji Property Management

11 maja w Adgar Park West w Warszawie, odbyła się trzecia edycja konferencji „Zarządzaj nieruchomościami prościej – optymalizacja kosztów i automatyzacja rozliczeń z Property Management dla SAP Business One”. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Rada Centrów Handlowych oraz portale E-biurowce oraz Renews.pl.

Konferencja poświęcona branży nieruchomości komercyjnych była doskonałą możliwością do spotkania ekspertów i wymiany poglądów w tej dziedzinie. Podczas warsztatów można było zobaczyć na żywo system do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi dla Asset, Property, Facility i Leasing Managerów.

SUPREMIS na konferencji Property Management

Wśród prelegentów wystąpiła Pani Maja Biesiekierska odpowiedzialna za rozwój biznesu w zakresie doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, najmu powierzchni komercyjnych w grupie Prelios. Jej wystąpienie poświęcone było nowej usłudze na rynku, jakim jest zarządzanie nieruchomościami zagrożonymi. Dodatkowo podzieliła się swoimi doświadczeniami na temat zarządzania kosztami oraz relacjach pomiędzy zarządcą a najemcą. Liczni słuchacze mogli zadawać pytania i tym samym rozwiać swoje wątpliwości.

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie, zaangażowanie i aktywny udział. Wyrażamy nadzieję, że spotkanie to były okazją do wzajemnego, lepszego poznania się.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się na jesieni tego roku.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również