Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS pomaga zwierzetom z Sulejowka

Pomagamy bezdomnym zwierzakom ze „Zwierzęta Sulejówek”

W uruchomionej nie tak dawno zbiórce założyliśmy cel podstawowy, który szybko udało się osiągnąć. Za zebrane wspólnymi siłami pieniądze, zakupiliśmy wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, którą osobiście dostarczyliśmy do potrzebujących zwierzaków ze „Zwierzęta Sulejówek” – https://www.facebook.com/zwierzetasulejowek. W kartonach były 42 duże puszki karmy dla kotów, 54 duże puszki karmy dla psów – w sumie 76,80 kg :). A ponieważ bezdomne zwierzaki doceniają każdą bezinteresowną pomoc biła od nich ogromna radość i entuzjazm.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję pracownikom SUPREMIS za swój wkład w ulepszanie świata i bezinteresowną pomoc zwierzętom z Sulejówka. Dziękujemy także naszym przyjaciołom za włączenie się do akcji.

 

 

 

Ponieważ potrzeby Przytuliska są większe, nasza akcja trwa nadal. Zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej akcji pomocy bezdomnym zwierzakom z Sulejówka.

https://zrzutka.pl/ubvndg

Wśród naszych pracowników jest mnóstwo ludzi z ogromnym sercem do pomagania psiakom i kociakom. Niektórzy zdecydowali się przekazać końcówkę pensji czy wspierać dodatkową darowizną cykliczną. Są wśród nich też osoby, które zdecydowały się na najpiękniejszą formę pomocy, jaką jest adopcja.

W schronisku przyjaciela na całe życie znalazła Magda. To była miłość od pierwszego wejrzenia, która zresztą trwa do dziś. Dave, bo tak się nazywa adopciak, imię odziedziczył po frontmanie Depeche Mode. Psiak ze względu na trudną przeszłość, wciąż ma w sobie wiele lęków. Za to doskonale nauczył się spać w łóżku, jeść tylko to, co mu smakuje i gramolić się do auta, gdy tylko nadarzy się okazja.

W SUPREMISOWEJ rodzinie mamy też Benię, która do swoich opiekunów trafiła jeszcze jako malutki szczeniaczek. Zgłosili się jako dom tymczasowy dla szczeniąt porzuconych na ogródkach działkowych. I tak Benia została ich włochatym towarzyszem życia. Przyjacielem, partnerem i obrońcą. Jest pełnoprawnym członkiem rodziny, który co roku hucznie obchodzi swoje urodziny.

Serdecznie zapraszamy do zbiórki naszych znajomych, przyjaciół, rodzinę, klientów, partnerów biznesowych. Razem możemy zmienić na lepsze los bezdomnych zwierzaków i podarować im trochę miłości!

Akcja odbywa się pod patronatem Fundacji Sarigato i wspaniałej akcji jaką jest Karmimy Psiaki (https://karmimypsiaki.pl).

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również