Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Rewolucja na rynku MŚP dla firm prowadzących projekty

Firma SUPREMIS – Złoty Partner SAP, została wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Maringo na Polskę w zakresie systemu ProjectManagement przeznaczonego do zarządzania projektami. ProjectManagement wraz z SAP Business One stanowi kompletne rozwiązanie klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej, inżynieryjnej i innych, gdzie prowadzone są długoterminowe projekty.

Project Management dedykowany dla produkcji

Firma Maringo doświadczenie producenta systemów do zarządzania przedsiębiorstwem buduje od przeszło 20 lat. Jednym z jej sztandarowych produktów jest system ProjectManagement, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania projektami. Wspiera procesy: planowania i zarządzania zasobami, analizę, fakturowanie i kalkulację wielu projektów, usług oraz zarządzanie czasem pracy pracowników i wydatków związanych z podróżą. Produkt oferuje potężne narzędzia kontrolingowe i raportujące, takie jak: wielopoziomowa analiza marży, informacje zarządcze i rozliczanie usług wewnętrznych. ProjectManagment jest przez producenta polecany szczególnie firmom świadczących usługi np. konsultingowe i IT, inżynieryjnym oraz budowlanym. Dla tych ostatnich kluczową funkcjonalnością systemu może okazać się pełna kalkulacja kosztów.

Wyróżnienia SAP dla ProjectManagement

W 2008 roku firma Maringo otrzymała nagrodę „SAP Business One Global Solution Partner Award” za najwyższą jakość produktów, wsparcia oraz poziomu zadowolenia klientów. SAP wyróżnił też Maringo za konkretny produkt, wspomniany system do zarządzania projektami ProjectManagement, za funkcjonalność i integrację z systemem ERP – SAP Business One. Takie wyróżnienia świadczą o spełnieniu rygorystycznych wymagań postawionych przez producenta systemów SAP.

Kompleksowy system ERP wraz zarządzaniem projektami już w Polsce

SUPREMIS, jako Złoty Partner SAP w ostatnich trzech latach z sukcesem wdrożył system ERP – SAP Business One w największej liczbie polskich firm. Uzyskanie oficjalnego poparcia ze strony SAP dla systemu ProjectManagment w kontekście SAP Business One było bodźcem do nawiązania z producentem tego oprogramowania bliższej współpracy. Dzięki temu polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mają dostęp do kompleksowego oprogramowania dla firm. Z jednej strony ProjectManagment wspiera szeroko rozumiane zarządzanie projektami, a z drugiej SAP Business One wspomaga procesy biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również