Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SAP Business One jest Cool

SUPREMIS, Złoty Partner SAP, poinformował o podpisaniu umowy na zakup i wdrożenie systemu ERP z P.P.H. Cool, największym polskim producentem komercyjnych i przemysłowych urządzeń chłodniczych. Jest to kolejny projekt SUPREMIS w branży HVAC&Ref.

Celem projektu jest analiza procesów biznesowych firmy i ich usprawnienie dzięki wdrożeniu systemu ERP i wykorzystaniu jego możliwości w zakresie operacyjnym, jak i rachunkowości zarządczej.

Dynamiczny rozwój P.P.H. Cool oraz specyfika obecnie posiadanego oprogramowania dla firm postawiły kadrę zarządzającą przed wyborem zintegrowanego oprogramowania, które wspierałoby obszary: sprzedaży, zakupu, planowania i realizacji produkcji, logistyki, zarządzania relacjami z klientami oraz obsługi serwisowej. Wybrano oprogramowanie dla firm SAP Business One, które zintegruje dane i umożliwi wieloprzekrojowe raportowanie.

Korzyści wynikające z wdrożenia

„W tym roku obchodzimy 30-tą rocznicę działalności firmy, pełną sukcesów i wyzwań. W kolejnych latach planujemy dalszy rozwój z jednoczesnym podniesieniem satysfakcji ze współpracy naszych kontrahentów. Zakładamy, iż w osiągnięciu nowych celów wesprze nas system informatyczny SAP Business One, dzięki bogatej funkcjonalności i skalowalności” – tłumaczy właścicielka firmy, Pani Daria Kalinowska.

Oczekiwane korzyści z wdrożenia wskazywane przez kadrę zarządzającą to dostarczenie pełnego obrazu sytuacji firmy w oparciu o bieżące dane, a przez to ułatwienie podejmowania decyzji biznesowych, wyeliminowanie zbędnych, powtarzalnych czynności i błędów związanych z wprowadzaniem danych oraz kontrola procesów biznesowych.

Dlaczego SAP Business One?

„Dotychczas nie pracowaliśmy na systemie, który w pełni integrował wszystkie procesy biznesowe. Tym bardziej udogodnieniem dla nas będzie możliwość modelowania procesów biznesowych przyszłych okresów oraz zdalny dostęp do danych i możliwość zatwierdzania np. specjalnych warunków handlowych poprzez aplikację mobilną dedykowaną dla tabletu iPad” – wyjaśnia dyrektor generalny, Pan Andrzej Żyła.

30 lat temu P.P.H. Cool rozpoczęło swą działalność w zakresie świadczenia usług montażu urządzeń i instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, a także ich serwisu. Następnie przedsiębiorstwo zajęło się importem, a później produkcją urządzeń chłodniczych. Firma w przeciągu 30 lat rozwinęła też imponującą, własną sieć dystrybucji. Obecnie rozpoczyna prace nad koncepcją wdrożenia systemu SAP.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również