SAP globalnym liderem rynku Business Intelligence według Gartnera

Firma SAP została uznana przez firmę Gartner za lidera rynku rozwiązań analitycznych w raporcie zatytułowanym Market Share Analysis: Business Intelligence, Analytics and Performance Management, 2012 (Analiza udziału w rynku: rozwiązania do analizy danych biznesowych, analityki i zarządzania wydajnością w 2012 r.)*. Według tego opracowania SAP zajął w 2012 r. pierwsze miejsce wśród globalnych dostawców rozwiązań […]

Fakt, że Gartner po raz kolejny uznał firmę SAP za lidera rynku rozwiązań analitycznych, potwierdza właściwą strategię, którą nasza firma obrała, aby dostarczać klientom najwyższej jakości aplikacje do analizy danych biznesowych, analityki i zarządzania wydajnością — powiedział Adam Binnie, wiceprezes i dyrektor generalny działu Business Intelligence w firmie SAP. Naszym zadaniem jest pomagać klientom w budowaniu wartości w oparciu o posiadane przez nich dane, których część jest ukryta lub niewykorzystana. Dokonujemy tego, oferując całościowy zestaw rozwiązań i technologii, który wspiera organizacje w efektywnym wykorzystaniu wielkich zbiorów danych, informacji ze źródeł społecznościowych, korporacyjnych, mobilnych i chmurowych w celu budowania strategicznej przewagi konkurencyjnej.
SAP jest liderem w dziedzinie rozwiązań analitycznych, które pozwalają klientom zrewolucjonizować proces podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie. Firmy i instytucje inwestują w rozwiązania SAP, aby mieć lepszy dostęp do informacji i lepiej dostosowywać się do warunków rynkowych, a dzięki temu osiągać doskonałe wyniki. Firma SAP poinformowała ostatnio o innowacjach w dziedzinie analizy danych biznesowych, w tym o oprogramowaniu SAP Lumira™, opracowanym z myślą o zapewnieniu jednego pakietu zawierającego wszystkie informacje i jednego standardu analizy danych biznesowych w przedsiębiorstwie. Rozwiązania analityczne SAP umożliwiają spersonalizowane, bezpieczne i interakcyjne przeglądanie informacji wśród chaosu wielkich zbiorów danych, co umożliwia poszczególnym osobom, zespołom i sieciom korporacyjnym przekraczanie dotychczasowych granic w biznesie.

Źródło: sap.com

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również