Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SAP kolejny raz w czołówce dostawców oprogramowania do zarządzania

Firma analityczna ARC Advisory Group opublikowała raport pt. „Warehouse Management Systems: Worldwide Outlook 2011-2016″, w którym SAP AG został uznany za lidera wśród dostawców oprogramowania do zarządzania gospodarką magazynową i łańcuchem dostaw na skalę światową.

Zestawienie ukazuje rynek oprogramowania dla firm do zarządzania gospodarką magazynową zarówno pod względem szacunkowych udziałów jak i prognoz do 2016 roku.

Wyniki zostały przedstawione w rozbiciu na regiony geograficzne, branże i segmenty klientów.
SAP osiągnął największy udział w rynku w regionach Ameryki Południowej i Azji, które są uznawane przez ARC za najbardziej obiecujące pod względem szybkiego wzrostu w ciągu najbliższych kliku lat.

Strategia firmy SAP polega na wnikliwej analizie potrzeb klienta i ich zaspokajaniu poprzez dostarczanie elastycznych i kompleksowych narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem dla wielu branż. Takie podejście do potencjalnych nabywców pozwala na zajmowanie z każdym rokiem wiodących pozycji w wielu rankingach tematycznych na skalę światową i ma odzwierciedlenie w rosnącej sprzedaży systemów ERP.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również