Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Udział w rynku SAP

SAP numer 1 na rynku polskich dostawców systemów ERP

Według najnowszego raportu „The Enterprise Application Software Market in Poland: 2017-2021 Forecasts and 2016 Vendor Shares” przygotowanego przez firmę badawczą IDC, SAP zachował pozycję lidera zostawiając konkurencję daleko w tyle.

Udział w rynku SAP

Palma pierwszeństwa i blisko 39 % udział w rynku należy do firmy SAP, która od lat zachowuje pierwsze miejsce wśród dostawców systemów ERP. Taki wynik to efekt inwestycji w rozwój produktów, których kolejne aktualizacje są odpowiedzią na potrzeby Klientów i dotyczą zawsze najnowszych trendów w tym: chmury, pracy mobilnej, Bussiness Intelligence i zaawansowanej analityki SAP HANA. Z tego też powodu polskie firmy wybierają te systemy, a nie inne.

Dużym zaufaniem wśród polskich przedsiębiorców cieszy się system SAP Business One, dedykowany małym i średnim firmom. Jest to  platforma biznesowa zaprojektowana aby rozwijać firmy niezależnie od ich wielkości. Oprogramowanie wykorzystywane jest przez ponad 60.000 firm, usprawniając kluczowe procesy od księgowości i obsługi Klienta, po zarządzanie łańcuchem dostaw, produkcją i zakupami. Najnowsza aktualizacja i wersja systemu SAP Business One 9.3 swoją premierę miała we wrześniu. Rozwinięte zostało ponad 50 obszarów systemu przekładające się na setki  funkcjonalności SAP Business One, które zarówno dają całkowicie nowe możliwości jak i usprawniają te, istniejące.

Agencja International Data Corporation jest jedną z największych firm zajmujących się badaniem rynku IT, twórcą wielu analiz sektorowych oraz strategicznym partnerem doradczym w wielu projektach.

Przeczytaj więcej o SAP Business One.

Umów się na prezentację SAP Business One.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również