Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Centrum Kompetencji IT

SUPREMIS na BEST IN CLOUD 2023

Migracja do chmury obliczeniowej – nie spóźnij się na ten pociąg!

Stoisz przed koniecznością aktualizacji lub modernizacji środowiska IT? Chcesz zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych albo więcej? Posłuchaj, jak możesz zbudować przewagę rynkową we wszystkich branżach tylko dzięki odpowiednim systemom dostępnym na wyciągnięcie ręki. Opowiem, jak niwelować kosztowny dług technologiczny dla systemów ERP oraz infrastruktury informatycznej. Jeśli spotkałeś się z wyzwaniami dotyczącymi bezpieczeństwa, wydajności, ciągłości działania lub elastyczności ekosystemu IT to postaram się wskazać kierunek jaki należy obrać.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w prestiżowej konferencji COMPUTERWORLD BEST IN CLOUD 2023 na której wystąpi Dyrektor IT w SUPREMIS – Tomasz Niemiec.

Już we wtorek 23.05.2023.

Pandemia COVID-19 oraz konieczność prowadzenia biznesu w świecie cyfrowym miały istotny wpływ na rozwój polskiego rynku cloud computing w ostatnich latach. Analitycy przewidują dalszy roczny wzrost tego sektora o około 30%. Chmura, jako kluczowy element strategii cyfryzacji i narzędzie służące do osiągania celów biznesowych, wpisuje się bezpośrednio w wiele obecnych trendów IT, takich jak Przemysł 4.0, Internet rzeczy, RPA&AI, a także zagadnienia dotyczące ciągłości działania i bezpieczeństwa cybernetycznego. Rok 2023 zapowiada się także jako przełomowy dla rozwoju chmury w sektorze administracji publicznej.

Głównym motywem konferencji będzie rola chmury jako narzędzia do rozwoju biznesu oraz centrum innowacyjności. W programie nie zabraknie prezentacji innowacyjnych projektów oraz tematów dotyczących kosztów chmury i rozwoju tego sektora w sektorze publicznym. Konferencję uzupełni również prestiżowy konkurs Best in Cloud 2023, którego wyniki zostaną ogłoszone w trakcie wydarzenia. Serdecznie zapraszamy zarówno organizacje skutecznie korzystające z rozwiązań chmurowych, jak i dostawców usług cloud computing.

Już w maju trafi w Państwa ręce kolejna edycja Raportu Best in Cloud. Będzie zawiera istotne informacje dotyczące dostępnych na rynku rozwiązań chmurowych. Pracujemy nad tym, aby raport stanowił cenne źródło wiedzy dla menedżerów poszukujących odpowiednich rozwiązań dla swoich organizacji.

Kliknij w baner poniżej i zapisz się już dziś

Podczas konferencji zapraszamy do naszej strefy partnera, gdzie będzie na Państwa czekał Tomasz Jankowski, Administrator IT w SUPREMIS.
Jest on naszym ekspertem, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Tomasz Jankowski jest związany z SUPREMIS od 2017 roku. W codziennej pracy wspiera klientów w administracji systemami SUSE Linux, SAP HANA i SAP Business One, version for SAP HANA, zarówno w chmurze jak i on-premise. Uczestnik kilkudziesięciu wdrożeń SAP Business One (w tym Cloud) w roli architekta, wdrożeniowca i administratora.

SUPREMIS podczas konferencji pełni rolę partnera merytorycznego

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również