Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS z kolejną akredytacją w Programie Zarządzania Jakością SAP

Nowy Rok otwieramy bardzo dobrą i ważną informacją!

Firma SUPREMIS Sp. z o.o. dostawca kompleksowego oprogramowania zarządzania firmą SAP Business One jako jedyny Partner SAP w Polsce po raz kolejny otrzymała akredytację w ogólnoświatowym programie SAP Active Quality Management przyznaną za 2014 rok.

Dzięki współpracy z SAP w zakresie zarządzania jakością SUPREMIS może jeszcze lepiej obsługiwać swoich Klientów zarówno na etapie wdrożenia rozwiązania jak i późniejszego wsparcia i rozwoju. Uczestnictwo w programie SAP AQM i akredytacja pozwala na ciągłe doskonalenie procesów oraz jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług.

Zarządzanie ryzykiem w projekcie jest niezwykle istotne dla sukcesu projektu wdrożeniowego. Zmiana czy pojawienie się sytuacji nie planowanej może zniweczyć wysiłek wielu osób zaangażowanych w projekt. Nie wszyscy dostrzegają że ten proces powinien rozpocząć w trakcie sprzedaży i nie kończy się wraz z zakończeniem wdrożenia. Satysfakcja Klienta wymaga ciągłej analizy i podejmowania właściwych decyzji. To zaś wymaga odpowiedniego przygotowania organizacji. Dlatego w 2013 roku przyłączyliśmy się do Programu Zarządzania Jakością SAP. Kolejne zakończone z projekty, zadowoleni Klienci i coraz lepsze wyniki jako efekt dużej pracy SUPREMIS wraz z SAP zdają się potwierdzać słuszność obranej drogi.

W Programie mogą wziąć udział partnerzy firmy SAP-a, w tym także dostawcy systemu SAP Business One. Uczestnicy są zobowiązani do realizacji uzgodnionego całorocznego planu zarządzania jakością oraz do przeprowadzania wspólnie z producentem kwartalnych przeglądów jakościowych zgodnie ze standardami SAP-a.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również