Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

NowościwSAPBusinessOne.

W Business One jak zawsze dużo nowości

Pojawiła się nowa wersja systemu SAP Business One. SAP dba o to żeby regularnie, pojawiała się wersja wzbogacona o nowe funkcjonalności. Dotychczasowe funkcje są natomiast rozwijane i udoskonalane. W tym roku nie jest inaczej. Mamy wersję 9.3 a wraz z nią nowości w ponad 50 obszarach. Co nowego i co ciekawego się pojawiło w wersji 9.3 SAP Business One?

Nowości w SAP Business One 9.3

Na przykład w obszarze zarządzania projektami dodany został nowy widok ogólny, umożliwiający filtrowanie i wyświetlanie wszystkich szczegółów projektu i podprojektu zależnych od czasu w jednym miejscu. Jest również możliwość wyświetlenia projektu na wykresie Gantta.

Dla produkcji dodana została nowa funkcja tras, która ułatwia przetwarzanie danych procesu produkcyjnego dzięki zdefiniowanej sekwencji etapów produkcji. Funkcja zwiększa również kontrolę nad pozycjami związanymi z produkcją oraz zarządzaniem komponentami zasobów.

Workflow również rozszerzono nowe funkcje. Konfiguracja usług workflow oraz zarządzanie szablonami możliwe są teraz za pośrednictwem konsoli administracyjnej bazującej na usługach WWW. Usługa obsługuje teraz interfejs API DI w wersji 64-bitowej.

W wersji 9.3 pojawia się również możliwość publikowania i udostępniania dokumentów Excel i Crystal Reports za pośrednictwem portalu analitycznego w przeglądarce internetowej. Ułatwi to przesyłanie i korzystanie z dokumentów nie mając w danej chwili dostępu do panelu użytkownika Business One.

Jednym z filarów rozwoju SAP jest inwestowanie znacznej części swoich zasobów w ciągły rozwój. Firma stale dba o to żeby produkty były na bieżąco rozwijane pozostając przyjaznymi dla użytkownika i elastycznymi w dostosowaniu. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które wyróżniają ten system na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się informacjami na temat systemu SAP Business One.

Jeśli natomiast chcesz zobaczyć system na żywo to kliknij tutaj.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również