Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAPBusinessOneForum

Konferencja SAP Business One Forum 2018 za nami

25 września odbyła się największa w Polsce konferencja o tematyce SAP Business One – SAP Business One Forum 2018. SUPREMIS pełnił rolę partnera merytorycznego podczas tego wydarzenia. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć wystąpienia specjalistów z różnych dziedzin związanych z wdrożeniami tytułowego systemu.

Poruszone na konferencji kwestie dotyczyły zarówno tematów związanych z przyszłością systemów, wyborem rozwiązania jak i tematami technicznymi i prawnymi, na które należy zwrócić uwagę. Sesje tematyczne w dalszej części podzielone zostały ze względu na specyfikę branżową, od logistyki, przez produkcję, analitykę, po zarządzanie nieruchomościami.

Oprócz wystąpień osób związanych z SAP Business One po stronie wdrożeniowej, goście mieli okazję posłuchać prezentacji firmy GTV, która wdrożyła  system SAP Business One wybierając SUPREMIS jako partnera wdrożeniowego.

Gościem specjalnym konferencji był generał Roman Polko. W swoim wystąpieniu opowiedział o tym jak tematyka dowodzenia jednostkami wojskowymi i podejmowanie decyzji jest podobne do zarządzania organizacją.

Na koniec wydarzenia zaprosiliśmy gości do rozmów w kuluarach, zadawania pytań i obejrzenia dalszych prezentacji możliwości systemów SAP.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję SAP Business One Forum.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również