Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Nowa wersja 7.3 Zed E-Commerce

Zed E-commerce wprowadził na rynek wersję 7.3 swojej sztandarowej aplikacji. Oferuje on wyjątkowy pakiet oprogramowania służący do kompleksowej obsługi interakcji z klientem za pomocą sklepów internetowych czy B2B.

Jest to kompleksowe rozwiązanie dla sprzedaży online i dynamicznej integracji z klientem, czy partnerem handlowym charakteryzujące dużą funkcjonalność, praktyczność i elastyczność.

Dzięki niemu można zwiększyć sprzedaż i wskaźniki utrzymania klientów poprzez zapewnienie każdemu osobistej obsługi online w trakcie zakupu. Unikalne możliwości Zed E-Commerce otwierają drzwi do wzrostu średniej wielkości sprzedaży, zadowolenia klienta oraz obniżenia kosztów sprzedaży.

Nowe funkcje programu:

  • możliwość ustawienia po ilu nieudanych próbach rekord synchronizacji zostanie zapauzowany lub automatycznie pominięty przez synchronizację. Oznacza to, że rekord synchronizacji (zlecenie sprzedaży, nowy kontrahent) po 5 nieudanych próbach synchronizacji zostanie wstrzymany i przeniesiony do kolejki,
  • synchronizacja rabatów dla partnerów biznesowych z możliwością ustawienia ogólnego poziomu zniżki,
  • jednostronne potwierdzenie zakupu, gdzie w momencie wyboru adresu, pokaże się opcja do wyboru sposobu płatności i wysyłki,
  • połączenie adresu wysyłki z rodzajem transportu, adresu płatności z płatnością i stroną do weryfikacji danych (UPS Reall Time Rates).

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również